DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Haziran 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: İsmail E.


Sevgili İsmail E.
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,aşk
mevcut durum: kılıçların ası
Aşk hayatında bir meseleyi kesin çözüme kavuşturuyorsun. Haklılığın kesin olarak kabul görüyor ve net bir başarı kazanıyorsun.

mevcut duruma eklenen: kılıçların dokuzlusu
Ama yine de seni huzursuz eden bir durum var. Geçmişin bazı olumsuz etkileri peşini bırakmıyor sanki. Zaman zaman uykundan uyanıyor ve endişelere kapılıyorsun.

sonuç: paraların şövalyesi, kılıçların ikilisi
Bu durumdan kurtulmanın yolunu bulacaksın. Bir teklif veya öneriyi değerlendirecek, daha olumlu bir süreç başlatacaksın. Ancak bu durum seni iki kişi arasında bırakacak. Onları idare etmek için insan üstü bir çaba gerekebilir, ama unutmaman gereken bu durum sonsuza kadar sürmez. Bir karar vermelisin yoksa beklediğinden daha çabuk kopacak bir fırtına yaklaşıyor.
mevcut durum: kılıçların dokuzlusu
Huzursuzsun. Bazı hatalar yaptığını düşünüyorsun. Bunları geride bırakmayı başaramıyorsun, zihnin sürekli bunlarla meşgul.
mevcut duruma eklenen: kılıçların dörtlüsü
Ara vermek zorunda kalıyorsun. Bir şeyler askıya alınıyor. Bu ara dönem seni üzebilir, sıkıntıya sokabilir. Ama beklemekten başka çaren yok. Karşındakiler kalabalık olsalar da senin kozun çok kuvvetli. Zamanını bekle.

sonuç: paraların dokuzlusu
Bütün gel-gitler ve sıkıntılar sona erecek. Bu zor dönemden başarıyla çıkacaksın. Çok büyük bir teklif alacaksın ve büyük bir kısmet seni bulacak. Artık her şey daha iyi ve kolay olacak. Talihin dönecek.

para
mevcut durum: kupaların onlusu
Aile birliğini de ilgilendiren bir para meselesi olumlu gelişmeler gösteriyor. Bu keyif ve mutluluk getiriyor.

mevcut duruma eklenen: kılıçların altılısı
Bir yer değişikliği, para ile ilgili bir konuda bir işi tamamlayarak başka bir işe girişme gereği ortaya çıkıyor.

sonuç: aşıklar
Bir seçim yapmak zorunda kalacaksın. Sana yapılacak bir öneriyi kabul edeceksin, beklediğinden daha büyük bir kısmet ve bolluk bulacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Şu sıralar aşk, iş ve parayla ilgili meselelerin hepsi seni yoruyor. Aklını kullanmalı, hakça davranmalısın. Ancak bu şekilde sorunlar çözülecek ve kaderde daha iyi bir devreye geçiş olacak. Seni ve aileni çok yakından ilgilendiren büyük bir adım atacaksın, hayatınız büyük bir değişime uğrayacak. Ama endişelenecek bir şey yok, başarı ve mutluluk sizinle olacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar