DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Haziran 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Hatice 35
Sevgili Hatice 35,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: kılıçların ası
Çözülmeyecek veya çözülmesi çok zor gibi görünen bir meselenin hakkından başarıyla gelmişsin. Haklılığın kesin olarak kabul görmüş vaziyette. Bu sana bir güç ve daha ileriye gitme azmi vermiş. Bazı şeyleri kesip sona erdirme ve yeni bir başlangıç fırsatı çıkmış önüne.

mevcut duruma eklenen: dünya
Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirebileceğin şanslı bir döneme giriyorsun. Bir seyahat veya bir yer değişikliği gündeme geliyor. Artık daha geniş bir bakış açısına sahip olmanın ve çok yönlü düşünmenin zamanı.

sonuç: ölüm
Bir bitiş ve yepyeni bir başlangıç seni bekliyor. Bu sonuç başta seni sarsacak, ama elinden gelecek bir şey yok. Sendeki ve çevrendeki değişikliklerin sonucu olarak gerçekleşecek bu durum. Eskiyi göndermeli ve yenilere yer açmalısın.mevcut durum: kılıçların şövalyesi
Zorlu bir mücadeleye hazırlanıyorsun. Tüm silâhlarını kuşanmış, gelecek saldırılara karşı durmaya, ama en önemlisi zaferle bu işten çıkmaya çalışıyorsun.

mevcut duruma eklenen: asılmış
Her şey birden süt liman oluyor. Bazı konular askıya alınıyor ve mücadele erteleniyor. Bu bekleyiş döneminde dinlenmeli, aklını toplamalı ve sağlığına da dikkat etmelisin.

sonuç: asaların kraliçesi, kupaların beşlisi
İş ortamına ateş grubu özellikleri taşıyan bir kadın dahil olacak. Bu kadın başta girişimci ve baskın karakteriyle etrafta takdir toplayacak, belki de biraz seni gölgede bırakacak. Ama sakin davran, onunla girişeceğin işlerde dikkatli ol, çünkü plânlarının büyük çoğunluğunda başarılı olamayacak. Hayal kırıklığı yaratacak.

sosyal çevre
geçmiş: kupaların beşlisi
Dostluk ilişkilerinin sınandığı bir dönem yaşamışsın. Etrafında olan bazı kişiler senin nezdinde kredilerini tüketmişler, bu seni üzmüş ve sarsmış. Bu yüzden gerçek dostlarının hâlâ yanında olduğunu biraz geç fark etmişsin.

şimdi: asaların kraliçesi
Yine ateş grubu özellikleri taşıyan bir kadın, sosyal çevrende bir hareket yaratıyor. Sana destek oluyor ve bazı konularda teşvik ediyor. Bu durum geçmişin üzüntülü izlerini silmene ve moralinin yükselmesine yardımcı oluyor.

gelecek: asaların onlusu
Geçmişten gelen bazı sorunları en sonunda çözeceksin. Bilmediğin şeyleri öğrenmek ve bazı kişileri tamamen göndermek sana fazladan ağırlık yükleyecek. Başta bunu isteyerek kabullensen de, sonradan sana biraz ağır gelmeye başlayacak, çünkü güçlendikçe yükünün de arttığını göreceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Şu sıralar biraz bunalmış olabilirsin. Şans ve şanssızlığı ayırt etmekte zorlanıyorsun. Önüne çıkacak fırsatları doğru okumalı ve zamanında karar vermelisin. Bunun için de biraz ara vermeli, sağlığına ve zihin duruluğuna dikkat etmelisin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar