DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Haziran 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Berrin K. E.Sevgili Berrin K.E.
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
aşk
mevcut durum: paraların prensi
Aşk hayatında seni heyecanlandıran ve tazelik getiren bir durum sözkonusu. Belki bir teklif veya öneri.
mevcut duruma eklenen: kupaların üçlüsü
Sevinçli bir durum ve bir kutlama var. Bir tür uzlaşma sağlanıyor, eskinin üzerine sünger çekiliyor, geleceğe yönelik taze umutlar yeşeriyor.
sonuç: büyücü
İlişkini yönetmekte büyük bir beceri göstereceksin. Böylece hem istediklerini elde edecek, hem de partnerini ve diğerlerini memnun edeceksin. Ama her şeyden önemlisi, alacağın sonuç seni herkesten çok mutlu edecek.

mevcut durum: kupaların yedilisi
Birden fazla seçenekle karşı karşıyasın. Karar vermekte zorlanıyorsun. Ancak seçeneklerden bazıları hiç de akla yatkın değil. Hayal perestlik yapmamalısın.

mevcut duruma eklenen: kupaların onlusu
Çok olumlu gelişmeler oluyor. Bu durum aile hayatında da olumlu etkiler yaratıyor. Mutluluk ve sevinç geliyor.

sonuç: asaların beşlisi
Ancak fazla rehavete kapılma. Yaşanan gelişmeler sonucunda kendini son derece sert bir rekabet ortamında bulacaksın. Herkesin sana doğrudan hücum ettiğini görecek, önce kendini korumak isteyecek ancak sonrasında sen de saldırıya geçeceksin. Ufukta zorlu bir mücadele görünüyor.

para
mevcut durum: kılıçların dokuzlusu
Canını sıkan ve seni endişelendiren bir sorun var. Bir şey içini kemiriyor, kuruntulara kapılmana sebep oluyor.

mevcut duruma eklenen: kılıçların prensi
Bir görüşme ya da bir tartışma iplerin kopmasına sebep oluyor. Ama bazı şeyler açığa çıkıyor, sen avantaj kazanıyor ve oldukça rahatlıyorsun.

sonuç: imparatoriçe
Alacakların varsa onları alacaksın. Beklemediğin bir yerden maddi destek göreceksin. Para meselelerini kolaylıkla ve çok çabuk çözeceksin. Bolluk ve bereket seni bulacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında bazı çalkantılar yaşanmışsa da onları halletmenin ve uzlaşmanın yolunu bulacaksın. Her şeyin senin becerine bağlı olduğunu en nihayet anlayacaksın. İş hayatında önemli ve güzel ilerlemeler var, ama bunlar beklemediğin ölçüde sert bir rekabetin ortasına itecek seni. Para meselelerinde eğer bazı gecikmeler yaşadıysan artık sonu geliyor. Bolluk ve bereket çok yakın. Maddi açıdan kuvvetli birisinin desteğini alacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar