DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

28 Haziran 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Asuman T.Sevgili Asuman T.
işte yorumun.

Sevgilerimle,

aşk
mevcut durum: mahkeme
Bazı hesaplaşmaların yaşandığı ve senin hepsinden başarıyla çıktığın bir süreç söz konusu. Haklılığın herkesçe kabul görüyor, bir anlamda aklanıyorsun. Yeni bir başlangıç yapıyor ve yeni bir döneme giriyorsun. Etrafın eskisinden daha kalabalık şimdi.


mevcut duruma eklenen: kupaların kraliçesi
Su grubu özellikleri gösteren bir kadının etkisi ekleniyor. Çift karakterli ve çift kısmetli bir kişi bu. Onunla ilişki kurmak ve iletişimi sürdürmek zor.

sonuç: asılan adam
Herşey yeniden başlayacak ve yeni bir döneme gireceksin. Ama hemen başında bazı şeyleri askıya almak ihtiyacı hissedeceksin. Bazı gecikmeler ve gerçekleşmeyen plânlar buna itecek seni. Biraz kendine dönmek, içini dinlemek isteyeceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Hızla ve beklenmedik şekilde ortaya çıkan gelişmeler bir anda ölü bir noktaya varacak. Tarot sana bu dönemde sabırlı olmanı, özellikle de kendine ve sağlığına dikkat etmeni öneriyor. Hiç bir şeyi hak ettiğinden fazla kafana takma ve gereğinden fazla da endişelenme. Her şeyin durduğu ve yaprak kımıldamadığı bir anda yavaş yavaş bir şeylerin tekrar haraketlendiğini göreceksin. İşte bu zamanda ciddi bir ilişki, belki de bir evlilik ihtimali ortaya çıkacak. Ancak iki tarafın da onaylanması gerekecek. 

1 yorum:

Adsız dedi ki...

rumuz mango. yas 36. oglak burcu. ask is sosyal cevre. tsk ederim

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar