DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

4 Haziran 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Aslı


Merhaba Sevgili Aslı,
78 kart düşüncesi çok cazip,
ama uygulamak biraz zor:))

Tarot yorumların aşağıda
Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: kılıçların dörtlüsü
Aşk hayatında bir duraklama söz konusu. Sanki bazı düşünceler içindesi ve kendini geri çekmişsin. Etrafındaki kişilerle ilişkilerini gözden geçirme ihtiyacı içindesin. Özellikle birisini diğerlerinden ayrı tutuyorsun.

mevcut duruma eklenen: kupaların ası
Kupa ası en önemli şans kartlarından biridir. Aşk hayatında büyük bir fırsat ve şans karşına çıkıyor. Bu sana hem mutluluk veriyor, hem de bunun gerçekliğine inanamıyorsun.

sonuç: kılıçların beşlisi
Şansınla sınanacaksın. İnsanların bilmediğin yüzlerini keşfedeceksin. Bu seni üzecek, bazı kişileri hayatından çıkaracaksın, bazıları da giderken hiç itiraz etmeyeceksin. Kendini ihanete uğramış gibi hissedeceksin. Ama yine de ayakta kalacak ve yanında kalanlarla daha da güçleneceksin.mevcut durum: araba
Önemli bir karar arifesindesin. Akla karayı ayırdetmeye, her şeyi siyah-beyaz olarak görmeye çalışıyorsun. Bir atılım veya girişim ve buna bağlı başarı söz konusu.

mevcut duruma eklenen: azize
Azize, koruyucu kart. İş hayatında korunuyorsun. Buna mukabil farkında olmadığın kadere bağlı etkiler, göksel güçler devrede. Şu sıralar iç güdülerine ve içinden yükselen seslere dikkat et.

sonuç: kupaların onlusu
İş hayatındaki başarı ve değişiklik tüm hayatını etkileyecek olumlu sonuçlar yaratacak. Mutluluk ve esenlik içinde olacak, geleceğe daha bir güvenle bakacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: İş ve aşk hayatında beklemediğin fırsatlarla karşılaşacaksın, şans senden yana olacak. Bu bakımdan ortaya çıkacak sorunlar için endişelenme ve moralini bozma. Kazanacağını bilerek ve inanarak mücadele et. Bir zaman sonra başladığın nokta ile vardığın nokta arasındaki farkı görünce sen bile inanamayacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar