DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

2 Haziran 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: A.Ö.


Sevgili A.Ö.
sorduğun sorulara,
istediğin şekilde cevap vermem
mümkün değil.
Ancak, senin için
aşk tarotu açtım.

Yorumunu aşağıda okuyabilirsin,
Sevgilerimle.


aşk tarot yorum
geçmiş: kılıçların dörtlüsü
Hayal kırıklığı ve üzüntü yaşanan bir dönem geçmiş. Belki bir ayrılık veya bir ara verme durumu olmuş. Bazı suçlamalarla karşılaşmış, kendini korumak zorunda kalmışsın. Ama senin de kimseyle paylaşmadığın ve ortaya çıkmasını istemediğin bazı şeyler var.

şimdi: kılıçların dokuzlusu
Geçmişin olumsuz etkileri seni üzmeye devam ediyor. Her ne kadar atlattığını ve herşeyin geride kaldığını kendine telkin etsen de, bazı geceler uykun kaçıyor, gereksiz kuruntulara kapılıyorsun.

gelecek: aşıklar
Yakın bir gelecekte hayatına birisi girecek. Bu yeni biri olabileceği gibi daha önceden tanıdığın biri de olabilir. Ancak bu kişi ciddi bir niyetle karşına çıkacak ve sana bir teklifle gelecek. Bir karar vermek, tercih yapmak durumunda kalacaksın.TAROTUN TAVSİYESİ: Geçmişin olumsuz etkileri seni karamsar yapıyor olabilir. Güvenini yitirdiğin veya yanlışların seni takip ettiği duygusuna kapılabilirsin. Ancak sabırlı ol. Daha aydınlık ve hoş zamanlar yaklaşıyor. Büyük bir sevgi kapını çalacak. Yapacağın tercihlere bağlı olarak, bunun hayatını değiştirecek büyük bir aşk olması da mümkün.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar