DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

20 Mayıs 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Yeşim Ç.


Sevgili Yeşim Ç.
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,

aşk
geçmiş: aşıklar
Aşk hayatına ilişkin önemli bir karar vermişsin. Bir tercih yapmış ve bu tercihinden ötürü gayet mutlu olmuşsun. Seni etkileyen derin bir sevgi veya aşk sözkonusu.
şimdi: denge
Olaylar dengeli bir şekilde gelişiyor. Alıyor ve veriyorsun, esenlik içindesin. Yakın zamana kadar sıkıntı veren bir sorun halloluyor, bazı pürüzler ortadan kalkıyor.

gelecek: kule
Beklenmedik ve sarsıcı gelişmeler olacak. Aşk hayatınla ilgili ciddi sorunlarla karşılaşacaksın, ilişkilerin sınanacak. Hayal kırıklığı ve üzüntüler yaşayacaksın, bazı insanları sonsuza kadar hayatından çıkaracaksın, güven sorunu yaşayacaksın. Ama bu durumun sana rahatlık verdiğini görecek ve çok şaşacaksın.
mevcut durum: kupaların beşlisi
Bazı planların gerçekleşmemiş. Üzüntü duymuş, karamsarlığa kapılmışsın. İş ilişkilerin zedelenmiş, etrafında güven duyduğun insan sayısı azalmış.
mevcut duruma eklenen: aşıklar
Beklemediğin bir fırsat ortaya çıkıyor ve iyi bir teklif alıyorsun. Ancak seçim yapman gerekiyor. Ya mevcut konumunu devam ettirmeyi ya da risk alarak yeni bir alana geçmeyi tercih edeceksin.
sonuç: yıldız
Kararın her ne olursa olsun, yıldızın hızla yükselecek. Tarotun üç koruyucu kartından biri olan bu kart, karar ve tercihlerinde sana koruma vaad ediyor. Şans seninle olacak, girişeceğin her işte başarılı olacak ve kariyerinde iyi bir konum yakalayacaksın.
TAROTUN TAVSİYESİ: Hem aşk, hem de iş hayatında çok önemli kararlar alacağın bir dönüm noktasındasın. Aşk hayatında seni üzecek ve zorlayacak zamanlar olacak, bunları göğüslemeli ve sabretmelisin. İş hayatında işler daha hızlı ve çabuk düzelecek, bazı şeylere sen bile inanamayacaksın. Bu sürecin sonunda hem aşk hem de iş hayatında başarı ve mutluluğu yakalayacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar