DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

18 Mayıs 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Bitanem


Sevgili Rumuz Bitanem
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,
geçmiş: kılıçların beşlisi
Oldukça zor bir dönem geride kalmış. Bazı arkadaşların ve çevrenin olumsuz etkileri olmuş. Belki sarsıcı bir ihanet ve zararla karşılaşılmış. Çevre ikiye bölünmüş, gidenler ve kalanlar olmuş.

şimdi: asaların kralı
Şu anda ateş grubu özellikleri gösteren yaşça büyük bir erkeğin etkisi görülüyor. Fakat bu kişi itiraz kabul etmez ve biraz da baskıcı. Bu sebeple zaman zaman huzursuzluklara neden oluyor, hatalı olduğunu da asla kabul etmiyor.

gelecek: kılıçların kralı, paraların sekizlisi
Meseleye hava grubu özellikleri gösteren yine yaşça büyük bir erkek dahil olacak. Bu kişi daha zekice yöntem ve çözümlerle, ortamın yumuşamasını sağlayacak. Daha olumlu etkileri ve yönlendirmeleri olacak. Yeni bir dönem ve yeni bir başlangıç ortaya çıkacak. Bu başlangıç yeni bir iş veya okul olacak. Uzun uğraşlar ve emek gerektirecek. Ama iyi bir gelecek, kazanç ve mutluluk vaadediyor.

TAROTUN TAVSİYESİ: Sabırlı olmak ve çalışmaya devam etmek gerek. Zor zamanların çoğu geride kalmış. Önümüzdeki dönem yeni insanlar ve yeni fırsatlar getirecek. İyimser olun ve şansa kapınızı açık bırakın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar