DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

18 Mayıs 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz 1234


Sevgili Rumuz 1234,
tarot yorumların aşağıda.
 
Sevgilerimle,
 geçmiş: paraların şövalyesi
Yakın zamanda iş hayatında bazı girişimlerde bulunmuş ve bazı akıllıca kararlar almışsın. Bunların semeresini hemen görmeye de başlamışsın.


şimdi: dünya
Geçmişteki çalışmalarının ve akıllıca seçimlerinin faydasını görmeye devam ediyorsun. Bir terfi veya kariyerinde önemli bir ilerleme söz konusu. Büyük bir şans yakalıyorsun, belki bir ortam değişikliği ve bu arada da bir seyahat var.


gelecek: paraların prensi
Şanslı bir dönem yaşayacak ve çok olumlu sonuçlar alacaksın. İş hayatındaki olumlu gelişmeler sana yalnızca kariyer ve konum olarak değil başarı ve kazanç olarak da yansıyacak.


aşk
mevcut durum: dünya
Aşk hayatında bir yenilenme ve keyifli bir dönem var. Şanslı bir dönemdesin, her şey çok güzel ve istediğin gibi gelişiyor. Bir yer değişikliği söz konusu, belki de yurt dışı.


mevcut duruma eklenen: ölüm
Kadere bağlı bazı gelişmeler ortaya çıkıyor. Bunlar seni başta şok ediyor, ilişkilerini yeniden gözden geçirmek ihtiyacı hissediyor ve bazılarını da bitiriyorsun. Bu bitiş sana yeni bir başlangıç ve ileriye doğru önemli bir adım atma imkanı tanıyor. Bu adımda yalnız değilsin.


sonuç: kılıçların sekizlisi
Şanslı, hareketli ve beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı bir dönemin ardından, bazı olumsuzluklarla karşılaşacaksın. Maalesef bunları önlemen mümkün değil, elin kolun bağlı, olayların gerçek nedenlerini bilemeyeceksin. Sağlığına dikkat etmen ve dirayetli bir duruş göstermen gerekecek.


sosyal çevre
mevcut durum: azize

Sosyal çevrende kabul gören ve takdir edilen birisin. Sezgilerin kuvvetli olması zaman zaman seni cazip, zaman zaman da itici kılıyor.

mevcut duruma eklenen: paraların altılısı
Dostlarına karşı fedakar ve vefakar olduğunu göstermeni sağlayacak bir durumla karşılaşıyorsun. Cömertçe davranıyorsun, senin hakkında şüphe duyanları da utandırıyorsun.

sonuç: kılıçların beşlisi
Beklemediğin bir hainlikle karşılaşacaksın. Dostların ve çevrenle ilgili fikirlerini yeniden gözden geçirmek ihtiyacı duyacak, bazı dostlarınla kesinkes yollarını ayıracaksın. Daha az kalabalık bir grup içinde huzurlu olmayı seçeceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: İş hayatında şanslı ve önemli ilerlemeler kaydedeceğin bir dönem yaşayacaksın. Aşk hayatın ve sosyal çevrende ise beklemediğin olaylarla karşılaşacaksın. Bazen çok sevinecek, bazen de aynı oranda üzüleceksin. Bu olayların önüne geçmen imkansız. Dirayetli ve sabırlı olmalısın. İçini rahat tut, şans ve kader senden yana olacak. İç sesini dinlemeyi asla unutma, önce ona güven.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar