DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

26 Mayıs 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Nazmiye Ç.


Sevgili Nazmiye Ç.
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


Aşk
geçmiş: kılıçların sekizlisi
Kadere bağlı bazı olumsuzluklar yaşanmış. Elin kolun bağlanmış, çaresiz kalmışsın. Umutsuzluğa düşmüş, karamsarlığa kapılmışsın.

şimdi: kupaların yedilisi
Geçmişin etkisini hala üzerinden atabilmiş değilsin. Birçok seçeneğin olduğunu görüyor ve biliyorsun. Ancak olaya gerçekçi yaklaşmıyor, olabileceklerden ziyade olmayacak şeyleri düşünüyorsun. Hata yapma ihtimalin yüksek.

gelecek: kupaları dörtlüsü
Göreceli bir düzelme olacak. Herşey birden bire iyiye gitmeyecek ancak kademeli olarak bazı şeylerin düzeldiğini göreceksin. Bu sefer de sen temkinli olmak ihtiyacı hissedecek ve belki de bazı konularda sınır koymak isteyeceksin. Ancak beklemediğin bir fırsat karşına çıkacak, doğru karar ve zamanında hareket herşeyin seyrini değiştirebilir.
İş
mevcut durum: kılıçların kraliçesi
Hava grubu özellikleri gösteren bir kadının etkisi görülüyor. Bu kadın tehlikeli ve kendi çıkarları sözkonusu olduğunda ne yapacağı belli olmaz biri.

mevcut duruma eklenen: kılıçların dokuzlusu
Sözkonusu kişi ile yaptığın bir iş veya bir görüşme seni rahatsız ediyor. Yanlış yapmış olmaktan endişe ediyor, doğurabileceği sonuçlardan çekiniyorsun.

sonuç: kılıçların kralı, paraların beşlisi
Bir değişiklik olacak. Hava grubu özellikleri taşıyan bir erkek de meseleye dahil olacak. Kesin kararları olan biri. Ancak bu kişinin planları geri tepecek, bazı projeler gerçekleşmeyecek. Ayrılanlar olacak. Bu durum seni de etkileyecek ama en azından sen yanında bazı dostların olduğunu göreceksin.


Para
mevcut durum: asaların prensi
Ateş grubu özellikleri taşıyan genç sayılabilecek birinin getirdiği haberler ve yönlendirmesi var.

mevcut duruma eklenen: denge
Alacak-verecek dengesi sağlanıyor. Para meselelerinde iyi haberler ve başarılı sonuçlar alınıyor. Belli oranda bir rahatlama oluyor.

sonuç: azize
Bazı girişimlerin akibetinin ne olacağı ise belli değil. Önümüzdeki dönem ve kadere bağlı şartlar belirleyecek sonucu. Ancak azize koruyucu kart, bu bakımdan biraz zorlansan da fazla bir zarar görmeden, ayrıca maksimum fayda ile sorunlarını çözebileceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Tarot seni uyarıyor. Hayatında çok önemli değişikler olmak üzere. Bulunduğun zemin kaygan ve hareketli. Hayal kırıklıkları, ayrılıklar ve gidenler olacak. Üzüleceksin. Ama sonra kaderine müteşekkir kalacaksın. Çünkü senin yapmaya cesaret edemediğin tasfiye onun sayesinde gerçekleşecek. Sen ayaklarının üstünde daha sağlam duracak ve ileriye doğru güvenli adımlar atacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar