DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

13 Mayıs 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: FundaSevgili Funda,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle, 
ilişkide senin konumun: kılıçların ası
Bir meseleyi başarıyla halletmiş ve bazı olayların hakkından gelmişsin. Etrafındakiler hem haklı olduğuna hem de istediğini elde edebileceğine kani olmuşlar. Kendi şansını kedin yaratıyorsun.
 
ilişkide partnerinin konumu: kader çarkı
Partnerinin hayatında kadere bağlı bazı gelişmeler ortaya çıkıyor. Bazıları olumlu ve sizi teşvik ediyor, bazıları ise olumsuz, moralinizi bozuyor.


 
ilişkide ortaya çıkan durum: ölüm
Doğal bir bitiş ve ayrılık var. Ancak, bu yeni ve taze bir başlangıcı da beraberinde getiriyor.
 
sonuç: aşıklar
Bir tercih yapmak durumunda kalacak, ortak bir karar alacak ve bunu kalben onaylayacaksınız. Bu her ikinize de mutluluk ve esenlik getirecek.
 
TAROTUN TAVSİYESİ: Bu ilişkide senin zihnin biraz daha berrak ve sen daha kararlısın. Partnerinin bazı kararsızlık ve endişeleri var. Bu sadece karakterinden değil, şu sıralar hayatında ortaya çıkan bazı gelişmelerden kaynaklanıyor. Bir şeyleri bitirmek niyetinde, ama bunu tam olarak başaramıyor. Onun için de düşündüğü gibi yeni bir başlangıç yapamıyor. Senin kararlılığın iyi bir motivasyon olabilir, ama ona serbestçe karar alma izni ver. Aksi takdirde ileride hiç de istemediğin sonuçlarla karşılaşabilirsin. Tarot sana mutluluk ve aşk müjdeliyor, ama kararlı bir bitiş ve ayrılıktan sonra. Bunun anlamını yaşadıkça çözebileceksin. Sabırlı ol, iç sesine ve kaderine güven.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

canım benim, Allah ne muradın varsa versin o kadar rahatladımki sayende. yorumun süper, evet o bulunduğu yerden kopuyor sevgili duruhan ve bu onu zorluyor. ya müthişdi gerçekten :) herşey gönlünce olsun. söz, uzun bi süre yeni sorular üretmiycem :) sevgiyle kal...

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar