DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Mayıs 2010 Cuma

DURUHAN ECE: Rumuz Perisu


Sevgili Rumuz Perisu,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: kılıçların kralı
Hava grubu özellikleri taşıyan bir erkeğin etkisi görülüyor. Tahakküm etmeyi seven, katı ve zeki bir kişi. Şu sıralar özellikle üzerinde durduğu bir olay var.

mevcut duruma eklenen: kılıçların beşlisi
Bir hainlik sözkonusu. Taraflar arasında bir güven bunalımı yaşanıyor. Zor ve sarsıntılı bir dönem yaşanıyor, bazı ilişkiler ve kişiler tasfiye oluyor.

sonuç: denge
En nihayetinde denge kurulacak. Yaralar sarılacak, almak ve vermek prensiplerine dayalı yeni bir durum ortaya çıkacak. Maddi açıdan da uğradığın kayıpları giderecek ve başarılı bir başlangıç yapacaksın.sosyal yaşam
mevcut durum: kılıçların kralı
Sosyal yaşamda da hava grubu özellikleri gösteren bir erkeğin etkisi görülüyor. Bu aynı kişi olabilir.

mevcut duruma eklenen: kılıçların ası
Ancak burada yaşanan bir anlaşmazlıkta sen kesin ve net bir zafer kazanıyorsun, istediğin her neyse elde ediyorsun. Haklılığını etrafındakiler de tartışmasız kabulleniyorlar

sonuç: yıldız
Yıldız koruyucu kart. İlişkilerin ve konumun korunuyor. Şans senden yana olacak, arkadaşlık ilişkilerini geliştireceksin. Son zamanlarda hiç olmadığı kadar revaçta olacak ve bundan keyif duyacaksın. Geçmişten gelen sorunları halledeceksin.


mevcut durum: kılıçların ikilisi
İki arada bir derede kalmış gibi hissediyorsun kendini. Elin kolun bağlı, yakında bir fırtına kopacağını seziyorsun, fakat yapabileceğin bir şey yok. İki tarafı idare etmekten bezmişsin.

mevcut duruma eklenen: imparatoriçe
Sabrının ve gayretinin karşılığını görüyorsun. Bolluk ve bereket vaad eden bir fırsat yakalıyorsun. Ancak yalnız değilsin, yaşça biraz daha büyük bir kadın yönlendiriyor seni. Onun desteğine güvenebilirsin, cömert ve sevecen biri.

sonuç: kılıçların ası
Kesin başarı kazanacak ve girdiğin bütün mücadeleleri kazanacaksın. Öne geçecek ve aranılan bir konuma yükseleceksin. Tek olacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Tek başına mücadele etmen gereken bir döneme giriyorsun. Seni destekleyen ve yanında olmaya çalışan bir kişi var, onun uyarılarını da kulak ardı etmemelisin, ama alacağın sonuçların doğrudan seni ilgilendireceğini de unutma. Bu dönemde ne kadar zorlanırsan zorlan şans senden yana, başarılı olacaksın. 

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar