DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

20 Nisan 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Şeyda Ü.
Sevgili Şeyda Ü.
tarot ilişki yorumun
aşağıda.

Sevgilerimle,

ilişkide senin konumun: asaların altılısı
Şu sıralar bazı şeyler hallolmuş gibi görünüyor, bu daha çok senin gayretinle gerçekleşmiş. Etrafındakiler de seninle aynı fikirde görünüyorlar, bunun bir başarı olduğunu düşünüyorlar ve seni kutluyorlar. Sen biraz endişeli olsan da, içinin biraz rahatladığını hissediyorsun.

ilişkide partnerinin konumu: ay
Partnerin, karışık bir ruh hali içinde. Bazen her şey aydınlık ve iyi geliyor, bazen de karanlık ve kötü. Çoğu endişeleri kuruntudan öte değil. Diğer taraftan sezgileri kuvvetli, ama onları dinlemek yerine, burnunun dikine gitmeyi tercih ediyor.

ilişkide ortaya çıkan durum: ölüm
Bir ayrılık görünüyor. İlişkide kopma ve bazı şeylerin sona ermesi söz konusu. Bu kart aynı zamanda yenilenme ve yeni başlangıçların da habercisidir.

sonuç: paraların kraliçesi, paraların yedilisi
Bu kopuş ortam ve koşullardan kaynaklansa da, sonraki süreci senin davranışların belirleyecek. Karamsarlığa kapılacak, her şeyin faydasız olduğu kanaatine varacaksın. Geçmişteki çabalarının karşılığını görmek isteyecek, ama ümidin yitireceksin. Bir bekleyiş içinde her şeyi askıya alacakın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Bu ilişkide görünürde yanlış yapan yok gibi. Ama şartlar ve belki kaderin kendisi bazı sapmalara neden oluyor. Ölüm kartı, ayrılık kartıdır. Bir ayrılık veya bir kopuş beklenebilir. Büyük arkananın kesin son içeren kartı olması da bu kanıyı güçlendiriyor. Ama kaderin işine hiç bir zaman akıl sır ermez, unutma. Önümüzdeki dönem böyle bir ayrılık yaşansa da, daha sonraki süreç yeniden bir araya gelmeyi içerebilir. Diğer taraftan, açılımın gizli anlamı, hayatına girecek başka birini haber veriyor. İş ve mevki sahibi, güçlü ve maddi açıdan da hiçbir sıkıntısı olmayan, senden yaşça büyük, otoriter biri. Yakın zaman içinde aşk hayatında baskın bir karakter olarak ortaya çıkacak ve önemli bir etkiye sahip olacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar