DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

19 Nisan 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Selma K.Sevgili Selma K.
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


geçmiş: paraların onlusu
İş hayatında oldukça rahat ve iyi bir konumda gibi görünüyorsun. Etrafındakiler bunu biraz da ailene borçlu olduğunu düşünüyorlar. Ancak gerçek olan, ailenin sana destek olduğu.
şimdi: aşıklar
Pek de beklemediğin bir teklif alıyor, sevinçle karşılıyor ve kabul ediyorsun. Bir yol ayrımına geliyor, bir tercih yapmak ve karar almak durumunda kalıyorsun.


gelecek: paraların yedilisi
Oldukça hareketli zamanların, art arda gelen değişikliklerin ardından, kendini yepyeni bir konumda bulacaksın. Yaşadığın heyecan sana fazla gelecek, bir an her şeyin anlamını yitirdiği hissine kapılacak, gereksiz bir gayret ve çaba içinde olduğunu düşüneceksin. Ektiğini biçmek için biraz daha zaman gerektiğini kavramakta zorlanacaksın.


aşk
mevcut durum: kılıçların ası
Hava grubu özellikleri taşıyan birisiyle beraber hareket ediyorsun. İstediğinizi elde etmiş ve büyük bir zafer kazanmışsınız. Size karşı olanlar mağlup olmuşlar.

mevcut duruma eklenen: asaların beşlisi
Fakat ortalık birden karışıyor. Bir kavga ve tartışma ortamında buluyorsunuz kendinizi. Kaçacak yer yok, savuşturmak mümkün değil, tek çıkar yol mücadele etmek.sonuç: ölüm
Bu tartışma ve kavga ortamı ayrılıklara ve ilişkilerin bitmesine neden olacak. Böylece yeni başlangıçlar ortaya çıkacak, yeni bir soluk hayatına girecek.


 

para
geçmiş: kılıçların altılısı
Sıkıntılı bir dönem yaşanmış. Bazı planlardan vazgeçmek, belki de bazı çevrelerden uzaklaşmak gerekmiş. Alacaklardan vazgeçilmiş, böylece bir denge kurulmuş.

şimdi: paraların şövalyesi
Toprak grubu özellikleri taşıyan genç bir kişi destek oluyor. Onun sayesinde veya verdiği bir fikirle yeni bir girişimde bulunuyorsun.


gelecek: imparator
Bu girişim başarılı olacak, maddi feraha ulaşacaksın. Bu ferahlık sürecek, bazı sorunları kalıcı olarak çözmek için sana güç verecek. Bu konuda, yine destek alacaksın. Ancak, bu sefer daha yüksek bir mevkiden ve güvenilir bir kişinin desteği olacak bu.

TAROTUN TAVSİYESİ: Karar ve tercih yapma zamanı. Karşına sürekli seçenekler çıkacak, doğru kararlar seni doğru yola götürecek. Dikkatli olmalı, sağduyulu davranmalısın. Geçmişin önyargı ve öfkelerinden sıyrılmalı, akılcı düşünmelisin. Ancak bu şekilde, hayatından çıkarmak istediklerini gönderebilir, birlikte olmak istediklerin için yer açabilirsin.


Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar