DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

22 Nisan 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Sabırlı

Sevgili Rumuz Sabırlı,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com
aşk
mevcut durum: asılan adam
Aşk hayatında bazı konularda ara vermiş, beklemeye geçmişsin. Zor geçen bir dönemin ardından sanki nekahat dönemindesin.

mevcut duruma eklenen: adalet
Bir hesaplaşma yaşanıyor. Her iki taraf da, eteğindeki taşları döküyor. Herkes ektiğini biçiyor.

sonuç: kupaların altılısı
Ya eski bir arkadaş ya da geçmişin hoş bir anısı, olayların biraz yumuşamasını sağlayacak. Bir uzlaşma veya anlaşma olacak, sen ferahlayacaksın.geçmiş: kılıçların altılısı
Bir değişikliğe bağlı olarak, kariyerinde ilerleme kaydetmişsin. Ancak bunun için alışık olduğun çevrenden ve arkadaşlarından uzaklaşman, belki de bazı şeylere yeniden başlaman gerekmiş.

şimdi: kılıçların ası
İçindeki şüphe korkuları yeniyorsun, etrafındakilere kendini kanıtlıyorsun. Yaptığın işte başarı ve takdir kazanıyorsun. Yeni bir fırsat karşına çıkıyor.

gelecek: kılıçların prensi, mahkeme
Bir tartışmadan sıyrılacak, bazı kimseleri tasfiye edeceksin. Her şey ortaya çıkacak, bu sefer haklılığın yadsınamaz bir şekilde kanıtlanacak, aklanacak ve daha büyük bir başarı kazanacaksın.


 para
geçmiş: joker
Şanslı bir dönemde, bazı tedbirsiz işler yapmış, gözü kara kararlar almışsın. Ama şansın yaver gitmiş, bir zarar görmeden atlatmışsın.

şimdi: büyücü
Şu sıra daha akıllıca davranıyor, kontrolü elden bırakmıyorsun. Para işlerini daha iyi idare ediyor ve işleri istediğin gibi yönlendiriyorsun.gelecek: asaların kralı, kılıçların kralı, kupaların ası
Ateş grubu ve hava grubu iki kişi para meselelerine karışacak ve etken olmak isteyecekler. Bir karar vermek ve birisini seçmek zorunda kalacaksın. Seçimin sana büyük bir fırsat ve sevgide de yeni bir şans getirecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Kaderinde yeni bir evreye giriyorsun. Bazı rahatsızlıklar ve hatta hastalıkları geride bırakma ihtimali ortaya çıkıyor. Yine bu dönemde bazı anlaşmazlıkları sonlandırma ve hayatının her alanında ileriye doğru bir adım atma şansı yakalayacaksın. Zorlu mücadeleler seni bekliyor. Ama verdiğin mücadelenin büyüklüğü kadar büyük başarı ve şans da karşına çıkacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar