DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

9 Nisan 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz HilalSevgili Rumuz Hilal,
senin ve kızının
tarot yorumları
aşağıda.

Sevgilerimle,


mevcut durum: paraların sekizlisi
İşle ilgili yeni bir başlangıç veya yeni bir durum ortaya çıkıyor. Ustalık ve emek gerektiren uğraştırıcı bir olay bu.

mevcut duruma eklenen: imparatoriçe
Bu yeni durumla, bolluk ve bereket geliyor. Başarılı oluyorsun ve kazancın artıyor. Şans senden yana.

sonuç: paraların beşlisi
Aniden bazı aksiliklerle karşılaşacaksın, bazı planlarını askıya alman gerekecek, bazıları da gerçekleşmeyecek. Kalbin kırılacak ve üzüleceksin. Bulunduğun ortamdan ayrılmak isteyecek, bazı kişilerle ilişkini keseceksin. Ama gerçek dostların ve iş arkadaşların var, onlar sana destek olacaklar.

sosyal çevre
geçmiş: kupaların beşlisi
Sosyal çevrende seni üzen bazı olaylar yaşanmış. Bazı arkadaş veya dostlarınla aran bozulmuş, ilişkilerin kopmuş.

şimdi: kuvvet
Azmetmişsin, sıkı bir mücadele vermiş ve sana düşmanlık edenlere karşı kazanmışsın. Bu gün itibariyle kuvvetli bir konumda olan sensin. Ama biraz esnek olmalı, uzlaşmaya açık olmalısın. Konumunun devamı için bu şart.

sonuç: kupaların yedilisi
Bazı konularda seçim yapmak zorunda kalacaksın, ancak çok fazla alternatif aklını karıştıracak. Olmayacak hayallerin peşinden koşmamalı, gerçekçi olanlara yönelmelisin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Hak yerini bulacak, ektiğini biçeceksin. Bu dönemde bazı zorluklar karşına çıkabilir, ama endişelenme kolaylıkla üstesinden geleceksin. Yalnız, olayları gerçekçi değerlendir, boş hayallerin ve ümitlerin peşinde koşma. Aklını karıştırmak isteyenler olabilir, onlardan uzak dur. Bu durumda, hem işin ve kazancın güvende olacak, hem de insan ilişkilerinde daha başarılı olacaksın.

kızın için tarot


genel olarak
geçmiş: kupaların beşlisi
Yakın geçmişte kendisini oldukça üzen olaylar yaşamış. Bazı ilişkileri bozulmuş, beklentileri gerçekleşmemiş. Kendisini terkedilmiş ve yalnız hissetmiş. Belki size de biraz sırt çevirmiş.

şimdi: ay
Şu sıralar biraz daha iyi durumda. Ama hala bazen aydınlık, bazen karanlıkta. Bazı şeylerle ilgili korkular içinde. Bu korkuların gerçek dışı olduğunu bilse de, iç sesi onu ferahlatmaya çalışsa da, biraz panik ve bu panik onu esir alıyor. Aklı selim düşündüğü zaman, morali düzeliyor, kendisine güveni artıyor.

sonuç: joker
Bu süreci atlatacak. Yeni bir başlangıç şansı ortaya çıkacak. İyi haberler alacak ve mutlu olacak. Belki bazı yeni insanlar ve arkadaşlar hayatına girecek. Yeni ortamlarda bulunacak. Şansı geri geliyor.

TAROTUN TAVSİYESİ: Kızına karşı anlayışlı ve sabırlı olun. O da bazı konularda aşırıya gittiğinin farkında. Gerçek hayatta olanlar, duygu dünyasındaki fırtınalar kadar ağır ve ürkütücü değil. Yakın zamanda daha şanslı ve mutlu bir döneme girecek. Ancak, havailik yapmaması ve dikkatli olması gerek. Bu konuda onu uyarın ve destek olun.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar