DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

19 Nisan 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz 1923

Sevgili Rumuz 1923,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,


mevcut durum: paraların üçlüsü
İş hayatında önemli bir aşama kaydetmişsin ya da kaydetmek üzeresin. Hem maddi açıdan hem de konum olarak daha iyi bir duruma geliyorsun, rakiplerinin arasından sıyrılıyorsun.

mevcut duruma eklenen: yıldız
Yıldızın yükseliyor. Şu sıralar her işte başarı ve şans yanında. Sağlığına dikkat etmeli, dengeyi bozmamalısın.

sonuç: asaların onlusu
Yeni konumun ve şansın sana daha ağır görev ve sorumluluklar getirecek. Beklemediğin bu ilerleme zaman zaman seni zorlayacak ve başaramama korkusuna kapılmana neden olacak. Ama endişelenme, yıldız aynı zamanda tarotun üç koruyucu kartından biridir. Yorulup yıpransan da, başarılı olacak ve ilerleyeceksin.
para
mevcut durum: kupaların ikilisi
İhtilaflı bir durum anlaşmayla çözülüyor. İki kişi bir konuda sulh oluyor ve belki de kırgınlıklarını bir tarafa bırakıyorlar. Yeni bir anlaşma yapıyorlar.

mevcut duruma eklenen: güneş
Bolluk ve bereket kapısı açılıyor. Para işlerinde şans ve başarı geliyor. Her şey istediğin gibi gelişiyor, bazı önemli sorunlar çözülüyor, borçlar ödeniyor, maddi kazanç ortaya çıkıyor.

sonuç: kılıçların altılısı
Zor zamanların geçtiği yerler ve bunlara neden olanlar geride kalacak. Yeni bir başlangıç, başka bir yerde ve çevrede seni bekliyor. Pek çok şeyi arkanda bırakarak, yanında bir kişiyle başka sulara açılacak ve yeni kıyılara uzanacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: İş hayatında ve para sorunlarıyla  mücadele ederken zaman zaman kendini yalnız ve tek başına hissediyorsun. Çoğunlukla öyle olsa da, sana destek olan ve varlığını üstünden eksik etmemeye özen gösteren biri var. Onun rehberliğine önem ver, ancak kendi iç sesini dinlemeyi de ihmal etme.  Diğer taraftan, hem iş hayatında hem de para konularında çok şanslı bir döneme giriyorsun. Önüne çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için dingin bir ruh haline ihtiyacın olacak. Belki de şu sıralar biraz yalnız kalmalı zihnini boşaltmalı ve ruhunu dinlendirmelisin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar