DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

9 Nisan 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz 1453Sevgili Rumuz 1453,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
para
mevcut durum: yıldız
Para işleri açısından hem çok şanslı bir döneme giriyorsun, hem de yatırım veya birikimlerin koruma altında.

mevcut duruma eklenen: kupaların prensi
Bir teklif alıyorsun, bu çok cazip ve reddetmesi zor bir teklif. Eğer kabul edersen, geleceğin ve ailen için çok faydalı olacağına inanıyorsun.

sonuç: kılıçların sekizlisi
Birden her şey duracak. Bazı planlarını askıya alman gerekecek, kadere bağlı bazı zorluklarla karşılaşacaksın. Bu dönemde, bazı girişimlerden vazgeçtiğin veya gerçekleşmedikleri için memnun olacaksın. Beklemen gerekecek, zarara uğramamak için gereksiz girişimlerde bulunmamalı ve sabretmeyi bilmelisin.

mevcut durum: joker
Ya yeni bir iş ya da yaptığın işte yeni bir alana giriyorsun. Çok şanslısın, yeni başlangıçlar ve başarılar sözkonusu. Ancak, bu çok iyi bildiğin bir alan değil, bu yüzden dikkatli olman gerekiyor, zira senin farkında olmadığın riskler de söz konusu. Yanında sana yardımcı olmak isteyen iyi kalpli birisi var, sen onu önemsemiyorsun, ama önemsesen iyi olur, bazı konularda sana yardımcı olabilir ve yol gösterebilir.

mevcut duruma eklenen: mahkeme
Daha önce yaptıkların ve şu anda yapmakta oldukların nedeniyle bazı eleştirilere maruz kalıyorsun. Ancak, işleri başarıyla sonuçlandırıyorsun ve haklılığın herkesçe kabul ediliyor. Bir şekilde aklanıyor ve kutlanıyorsun. Daha da ilerliyorsun.

sonuç: paraların onlusu
Bu sürecin sonunda, aile yaşantını da etkileyecek çok önemli başarılar kazanacak ve maddi açıdan da rahatlayacaksın. İşteki konumun yükselecek ve kuvvetlenecek. Bu konuda aile büyüklerinden birinin de desteği ve doğrudan katkısını alacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Kaderinde bir dönüm noktası yaşıyorsun ve sen de bunu hissediyorsun içten içe. Para konusunda beklenmedik sıkıntılar ortaya çıkacak, ama endişelenmemeli ve soğukkanlılığını yitirmemelisin. Çünkü bu dönemi en az zararla, belki de zararsız atlatacaksın. Şu sıralar alacağın kararlara ve yapacağın harcamalara dikkat et, birikim yapmaya özen göster. İş hayatında sorunlar ve başarılar birarada yürüyor, ama en sonunda sen kazanacaksın. Kabiliyetin ve başarıların diğerleri tarafından da kabul görecek, kazancın artacak ve bereketlenecek. Sabırlı ve sakin ol.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar