DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

8 Nisan 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Kadriye 39


Sevgili Kadriye,
tarot yorumların aşağıda

Sevgilerimle,


ilişki
senin konumun: asaların üçlüsü
Geleceğe umutla bakmak istiyorsun. Bazı planların var, bunları gerçekleştirmek konusunda seni destekleyenler de var. Ancak sen özellikle birisinin desteğini istiyorsun.
partnerinin konumu: paraların üçlüsü
Eşin çok meşgul görünüyor. Dikkati dağınık ve sürekli bir şeylerle uğraşıyor. Maddi meseleler hem yoruyor, hem de onun için çok ön planda.
ilişkide durum: kupaların ikilisi
Bir uzlaşma ve barışma oluyor. Bazı konularda anlaşmaya varıyorsunuz, birbirinize karşı ödün veriyorsunuz.
sonuç: ay 
Ancak, günler yine puslanıyor. Bazen aydınlık, bazen karanlık oluyor. Bunda ikinizin de payı var. Aldığınız kararların aksine davranıyor ve karşı karşıya geliyorsunuz. Sürekli ikilem içindesiniz, ikiye bölünüyorsunuz.
 

sosyal çevre
geçmiş: kılıçların altılısı
Yakın geçmişte, bir çevre değişikliği olmuş, iyi bir olayı vesile ederek belki taşınmış veya bazı arkadaş ve dostlarınızdan uzaklaşmışsınız. 
şimdi: asaların dörtlüsü
Şu anki çevrenden memnunsun. Onaylanıyor ve seviliyorsun. Bazı sorunlarını hallediyor, etrafındakiler tarafından da kutlanıyorsun.
sonuç: kılıçların prensi
Kurduğun iyi ilişkiler ve çözdüğün meseleler, bulunduğun ortamda konumunun güçlenmesini ve herkesten daha yüksek bir noktada yer almanı sağlayacak. Bu arada geçmişe dair bazı olaylar açığa çıkacak ve sen bazı anlaşmazlıklarını halledecek, kesin olarak bazı ilişkilerini bitireceksin.
 

mevcut durum: şeytan
Zor bir durumla karşı karşıyasın. Senin zaaf ve zayıflıklarından faydalanarak seni kullanmak isteyenler var. Bu kişilere karşı çok dikkatli olmalısın, bunların ahlak anlayışları yok ve akla gelmeyecek şeler yapabilirler.
mevcut duruma eklenen: dünya
Büyük bir şans yakalıyorsun. Bu insanlardan bir süre uzaklaşmanı sağlayacak bir seyahat veya bir yer değişikliği sözkonusu. Bu her ne ise sana başarı ve terfi vaad ediyor.
sonuç: asaların ası
Oldukça hareketli zamanlar geçireceksin. İş hayatında önemli değişiklikler olacak. Hepsi de senin lehine sonuçlar doğuracak, başarılı olacaksın. Bu sürecin sonunda daha iyisi olamaz diye düşünürken, beklemediğin bir teklifle karşılaşacaksın. Bu teklif, ilerleme ve kazanç içeren bir fırsat içerecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Kaderinin söz söyleme zamanı. Ne kadar uğraşırsan uğraş, kaderin dediği olacak. Sabretmeli ve tevekkül göstermelisin. Israr etmen gereken yerde ısrar etmeli, serbest bırakman gereken yerde serbest bırakmalısın. İç sesini dinle, doğru söylüyor. Aksini yapıp inat etme. Kaderin senin için iyi şeyler hazırlıyor.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar