DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

9 Nisan 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Funda 31


Sevgili Funda,
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,
ilişki
ilişkide senin konumun: kılıçların dörtlüsü
Biraz ara vermişsin ve bir şeyler bekliyorsun. Herkes senin niye bu kadar hareketsiz kaldığını merak ediyor, ama senin bildiğin bir şeyler var. Bazı şeyleri etrafındakiler biliyor, ama sen bildiğin ve onlarla paylaşmadığın bir mesele yüzünden bekleme halindesin.

ilişkide partnerinin konumu: kule
Partnerin, şu sıralar büyük bir sıkıntı içinde. Hayatında bazı çalkantılar var ve büyük hayal kırıklıkları yaşıyor. Bastığı zemin ayağının altından kayıyor gibi hissediyor, belki işinden ayrılıyor veya çevre değiştiriyor. Bunların hiçbiri istediği şeyler değil ve çok zorlanıyor, bazı ayrılıklar yaşamak zorunda kalıyor.

ilişkide mevcut durum: asaların beşlisi
Onun bu durumu ilişkinizi de etkiliyor. Hiç beklemediğiniz ve istemediğiniz bir mücadelenin içine giriyorsunuz. Sanki çevredeki herkes size karşı gibi, tüm kozlarınızı ortaya koyarak kazanmaya çalışıyorsunuz.

sonuç: büyücü
Bu zor zamanlar geçecek. Her şey yoluna girecek, istediğiniz gibi olacak. İşler nasıl bozulduysa, aynı şekilde beklenmedik bir şekilde düzelecek. İlişkinizi ve etrafınızı daha iyi idare etmeye başlayacaksınız, böylece isteklerinize ulaşmanız kolaylaşacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Sabırlı olursanız, bu ilişkiyi yürütebilirsiniz. Karşılaşacağınız zorluklardan bir şans doğacak. Bunu yakalamak veya kaçırmak tamamen size kalmış. O şansı yakalayabilir, birbirinize güvenerek bu süreci aşarsanız, sonraki aşamalar çok hızlı ve kolay olacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar