DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

9 Nisan 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Aydın


Sevgili Aydın,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
aşk
mevcut durum: yıldız
Aşk hayatında şanslı bir evredesin. Yıldızın yükseliyor, isteklerin kolaylıkla yerine geliyor.

mevcut duruma eklenen: asaların üçlüsü
Artık geleceğe yönelik kararlar vermek ve uzun vadeli ilişkiler kurmak istiyorsun. Etrafında bazı seçenekler var, özellikle birisiyle yakından ilgileniyor ve onunla ne kadar ileri gidebileceğini merak ediyorsun.

sonuç: imparatoriçe
Bu sürecin sonucunda bir tercih yapacak ve bir karar vereceksin. Uzun süreli bir birliktelik, belki de bir evlilik söz konusu olacak. Sana yakın yaşlarda kendisi de kısmetli ve şanslı bir kişi bu. Eğer evlilik kararı alırsanız, hemen ardından çocuk da gelecek.

 
mevcut durum: denge
İş hayatında her şey yolunda, işin ve iş çevren arasında iyi bir denge kurmuşsun. Bu da sana başarı getiriyor.

mevcut duruma eklenen: paraların dokuzlusu
Büyük bir başarı veya kazanç ortaya çıkıyor. Sen de dahil, hiç kimsenin beklemediği, ama gerçekleştiği zaman herkesin sana gıptayla yaklaştığı bir şey bu.

sonuç: kılıçların prensi
Başarı ve kazancındaki artış, sana geçmişle hesaplaşma gücü verecek. Senden saklanmış bazı şeyler ortaya dökülecek ve sen bazı ilişkilerini tamamen keseceksin. Daha özgür ve güçlü bir konuma geleceksin.sosyal çevre
mevcut durum: asaların kraliçesi
Ateş grubu özellikleri taşıyan bir kadının etkileri görülüyor şu sıralar sosyal çevrende. Girişken, sabırsız ve ateşli bir kişilik bu. Ayrıca baskın karakterli ve olaylar kendi istediği gibi gelişsin istiyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların prensi
Bu kadın sana bir teklifle geliyor. Kolay kolay reddedemeyeceğin ve senin açından da önemli fırsatlar içeren bir teklif bu.

sonuç: joker
Birlikte bir karar alacak, ilişkinizde başka bir evreye geçecek ve hatta yeni bir çevreye gireceksiniz. Bu size müthiş keyif ve mutluluk verecek, ancak bu alanda hiç tecrübeniz yok. Tamamen acemi şansıyla işleriniz yolunda gidecek, yine de dikkatli olmalı ve çok da havai davranmamalısınız.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında bir dönüm noktasındasın. Şu ana kadar ki ilişki ve birliktelik alışkanlığının dışında yeni bir durum sözkonusu. Doğru karar ile davranışlar sana bir aile ve büyük bir mutluluk getirebilir. İş hayatındaki başarılı dönem sürüyor ve sana daha kuvvetli ve iyi bir konum getiriyor. Kısaca şanslı bir dönemdesin, bu dönemi iyi değerlendir.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar