DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

12 Nisan 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Aslı


Sevgili Aslı,
tarot yorumların
aşağıda.

Sevgilerimle,

okul
geçmiş: kupaların onlusu
Başarılı ve iyi bir dönem geçirmişsin. Halinden memnunsun, çevrende de seni candan destekleyenler var.

şimdi: aziz
Başarının ve gayretlerinin somut takdirini göreceksin. Diğer arkadaşların arasından sıyrılıyor ve bir konuda öne geçiyorsun. Belki de bir teklifle karşı karşıyasın.

sonuç: asaların dörtlüsü
Yarım kalanlar da dahil, okulla ilgili meselelerini halledeceksin. Kesin başarıya ulaşacak ve bir sonuç kutlayacaksın.
mevcut durum: paraların dokuzlusu
Beklemediğin bir şans ve ferahlık ortaya çıkmış. Moralin düzelmiş, bazı hayallere dalmışsın. Büyük bir kısmet sözkonusu.

mevcut duruma eklenen: kılıçların yedilisi
Ancak, etrafında bazı kötü niyetli kişiler var. Onlar sendeki şansın ne kadar büyük olduğunun senden daha fazla farkında. Sana karşı ikiyüzlülük ederek seni kandırmak ve elindekilerden faydalanmak istiyorlar. Hatta belki de senin yerine geçerek bu fırsattan istifade etmek peşindeler.

sonuç: asaların ası
Onlar daha ne olduğunu anlamadan, sen daha büyük bir fırsat yakalayacaksın. O kadar hazırlıksız yakalanacaklar ki, arkandan baka kalacaklar. Ya yeni bir işe girecek, ya da sana bu kapıyı açacak bir girişimde bulunacaksın.


aşk
mevcut durum: kupaların onlusu
Şu sıralar seni mutlu eden, keyifli bir durum söz konusu. Yakın çevrende gerçekleşen bu olaydan çok kimse haberdar. Ama sanki onlar da bunu uygun görüyor ve bu yüzden müdahele etmiyorlar.

mevcut duruma eklenen: ay
Bazı olaylar seni şüphelendiriyor. Kararlarından ve hislerinden emin olamıyorsun. Aklın her şeyin yolunda olduğunu söylerken, sezgilerin seni uyarıyor. Aslında her ikisi de haklı. Fazla kuruntulara kapılmadan uyanık olmalısın.

sonuç: kupaların kralı, paraların onlusu
Senden büyük, su grubu özellikleri taşıyan bir erkek, beklemediğin şekilde aşk hayatına etki edecek. İçinde bulunduğun karamsarlıktan sıyrılmanı ve yeniden güven duymanı sağlayacak. Bu kişi geleneklerine düşkün ve aile yaşantısını seven biri. Bu çerçevede sana bir teklif getirecek veya vesile olacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: Bazı ertelemeler ve gerçekleşmeyen planlar nedeniyle, şu sıralar durgun ve askıda gibi görünen hayatın hareketleniyor. Hızlı ve çabuk kararlar almak, bir şeyleri tercih etmek zorunda kalacaksın. Hedeflediğin başarıya ulaşacak ve istediğin takdiri alacaksın. Aşk hayatında da bazı önemli ve şanslı gelişmeler olacak, ama bu diğerlerinden biraz daha sınırlı. Fazla zorlama ve zamana bırak. Yakın gelecek daha aydınlık olacak senin için!

Not: Sevgili Aslı, tarot konusunda bir başlangıç olarak, "Tarota Nasıl Danışmalı?" başlıklı yazımı okuyarak bir fikir edinebilirsin.

1 yorum:

Aslı dedi ki...

Ece ya çok teşekkür ederim. Gerçekten isabetli noktalar fazla :))
okulla ve aşkla ve işle ilgili müjdelerin dilerim gerçekleşsin. ağzına ellerine sağlık. görüşmek üzere inşallah yeniden. tarotla ilgili verdiğin yazıyı da şimdi okuyorum. sağol onu da unutmamışsın :))

sevgiler

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar