DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

12 Nisan 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Alara B.


Sevgili Alara B.
tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: kupaların dörtlüsü
Bir konuda oldukça inatçı ve tutucu davranıyorsun. Bu yüzden etrafındakiler senin hoşgörüsüz ve çok katı olduğunu düşünüyorlar. Gerçekte ise sahip olduğunu düşündüğün şeyleri kaybetmekten korkuyorsun. Ancak, bu davranışın nedeniyle karşına çıkan bir fırsatı hatta burnunun ucunda olmasına rağmen görmüyorsun. Güven ve güvende olmak senin için çok önemli, ayaklarının sağlam basmasını istiyorsun.

mevcut duruma eklenen: asaların şövalyesi
Sen yaşlarda, ateş grubu özellikleri taşıyan genç biri senin tüm kalıplarına karşı çıkıyor ve dünyanı sarsıyor. Seni kendisine uyman için zorluyor. Son derece sabırsız, dikkafalı ve biraz da düşüncesiz birisi. Zaman zaman ona uyar gibi olsan da, genel olarak bu durum seni rahatsız ediyor.

sonuç: kılıçların altılısı
Net bir karar vereceksin. Etrafındaki herkesten ve bu kişiden uzaklaşacaksın. Önüne çıkan bir fırsatı değerlendirecek ve bunu gönül rahatlığı ile yapacaksın. Belki biraz üzüleceksin, ama yaptığının doğru olduğuna ve daha iyisi için bir seyahate çıktığını bileceksin. Bu kararında yalnız olmayacaksın, yanında biri daha olacak. Hava grubu nitelikleri taşıyan, zeki, sabırlı ve güven veren biri.

TAROTUN TAVSİYESİ: Öncelikle akla ve zekaya güveniyorsun, bu yüzden duygulara bağlı ani davranışlar seni rahatsız ediyor. Güven hissini zedeliyor. Kader sana, istediğin gibi birini tercih etme şansı verecek. Ama dikkatli ol, bu sefer de sen duygularına yenilme. Bu vesileyle hayatında bir değişiklik olacak, çevreni değiştirecek veya taşınacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar