DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

5 Mart 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Şeyda Ü.Sevgili Şeyda Ü.
tarot yorumların
aşağıda

Sevgilerimle,aşk
mevcut durum: asaların kraliçesi
Aşk hayatında, seni zorlayan ve rahatsız eden ateş grubu bir kadın görünüyor. Bu kadın atak ve sabırsız biri, yaptıklarından ziyade yapabilecekleri seni endişelendiriyor.

mevcut duruma eklenen: kılıçların dokuzlusu
Bu kişiyle ilgili bildiklerin, belki de geçmişte yaşanmış bazı şeyler seni huzursuz ediyor. Kuruntulara kapılıyor ve kendi kendini yiyip bitiriyorsun.

sonuç: asaların dokuzlusu
Sonuçta sınırları sen çizeceksin, sana zarar veremeyecek. Güvenli yolu bulacak ve rahat edeceksin, ama tedbiri de elden bırakmamak gerek.geçmiş: asaların onlusu
Ağır bir sorumluluk altına girmişsin. Başta, başarının bir ödülü olarak bu seni mutlu etse de, şimdilerde bu sana ağır gelmeye başlamış ve getirdiğinden çok götürdüğünü düşünüyorsun.

şimdi: kılıçların beşlisi
Zor bir döneme giriyorsun. Bazı ihanetlerle karşılaşabilirsin. Bu güne kadar haberin olmayan hainlikler su yüzüne çıkıyor. Ancak karşındakilerin davranışları kadar seninkiler de önemli, dikkatli olmalı sen de aynı yanlışları yapmamalısın.

gelecek: asaların şövalyesi
Durgun görünen ortam birden hareketlenecek. Sen ister istemez atağa geçeceksin. İlerlemek zorunda kalacaksın. Başarı vaat eden bir girişimde bulunacak, ancak, sandığından daha fazla çaba sarfetmen gerekecek. Beklediğin gibi bir başarının olup olmayacağını zaman gösterecek.para
geçmiş: kupaların üçlüsü
Ortak bir karar sonucu gerçekleşen olay herkesi sevindirmiş, kutlaması bile yapılmış.

şimdi: ay
Bu gün önünü tam olarak göremiyorsun. Her şey olabilir gibi geliyor sana, kimi zaman aydınlık, kimi zaman karanlık. Sezgilerin seni huzursuz ediyor, ama yine de önce onlara itimat etmelisin.

gelecek: joker
Bir şans yakalayacaksın. Yeni bir ortamda parayla ilgili yeni bir şans karşına çıkacak. Bolluk ve bereket görünüyor. Ama şansına fazla güvenip tedbirsiz davranma.

TAROTUN TAVSİYESİ: Şu sıralar kime güveneceğini bilemiyorsun. Sezgilerin seni uyarıyor, iyice huzursuz oluyorsun. Bazı sorunlarla karşılaşman ve bazı ilişkilerinin sarsılması muhtemel. Ama iç sesine kulak verirsen en az zararla atlatacak ve yeni tecrübelerle yeni bir alana adım atacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar