DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

8 Mart 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Selma K.


Sevgili Selma K.
tarot yorumların
aşağıda

Sevgilerimle,


aşk
mevcut durum: kupaların dokuzlusu
İsteklerin yerine gelmiş, aradığını bulmuşsun, kendini gayet mutlu hissediyor ve bazı planlar yapıyorsun.
mevcut duruma eklenen: kupaların üçlüsü
Bir kutlama var. Fazla kalabalık olmayan bir grup biraraya geliyor ve mutlu bir olayı kutluyor.
sonuç: kupaların sekizlisi
Ani bir karar vereceksin. Dostlarını, arkadaşlarını ve sevdiklerini şaşırtacak, onları arkanda bırakarak, bambaşka bir yöne yollanacaksın.
sürpriz: joker
Etrafındakiler kadar senin de beklemediğin yepyeni bir sayfa açılacak hayatında. Hiç bilmediğin bir ortamda büyük bir şans yakalayacaksın, bir ilişkin sona erecek belki ama aynı hızda yeni biri hayatına girecek.

mevcut durum: asaların prensi
İyi haberler, olumlu yorumlar duyuyorsun, takdir edildiğini söylüyorlar. Ayrıca, yine övülen genç bir kişi ekleniyor yanına.
mevcut duruma eklenen: ay
Tedirginsin. Bir yandan aldığın övgü ve takdir seni mutlu ederken, bir yandan da ortaya çıkan bu yeni durumdan huzursuz oluyorsun. Kime neye güveneceğini bilemiyorsun, sezgilerin de çok keskinleşmiş durumda, ama yine de emin olamıyorsun. 
sonuç: asaların dörtlüsü
Her şey hallolacak. Başarılı olacaksın, işlerini halledeceksin ve bu kez gerçekten, geri alınamaz biçimde onay göreceksin.

para
geçmiş: araba
Birilerine danışarak, epey bir düşünerek ama hızla hareket etmişsin. Bazı değişiklikler olmuş para ile ilgili, bunların hepsi de olumlu değişikliklermiş.
şimdi: kılıçların kralı
Herşey olup bittikten ve sorunlar çözüldükten sonra hava grubu bir erkek meseleye müdahele ediyor. Bu kişi soğuk ve içten pazarlıklı biri.
sonuç: asaların yedilisi
Gereksiz bir mücadele içinde bulacaksın kendini. Bir kişi sanırken, birden fazla kişi karşına çıkacak ve seni bu konuyla ilgili yıpratacak. Ama endişelenme, avantaj sende ve olumlu hiçbir şeyi bozamayacaklar.

TAROTUN TAVSİYESİ: İş ve para ile ilgili mücadelelerinde kısmi değişimler, sorunlar olsa da hepsinin üstesinden gelebilecek güçtesin, nitekim de öyle olacak. Ama aşk hayatında seni büyük bir sürpriz bekliyor. Bu kaderinin gidişini derinden etkileyecek, hayatının akışını değiştirecek. İşte o zaman, hayatını yeniden ve belki de başka bir yerde tanzim edeceksin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar