DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

22 Mart 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Karperisi 33


Sevgili Rumuz Karperisi
tarot yorumların
aşağıda,
kardeşin için onun da
bilgilerini göndermelisin.

Sevgilerimle

aşk
mevcut durum: paraların onlusu
Hoş ve keyifli ortamlardasın. Aile çevrende, aşk hayatınla ilgili bazı gayretler söz konusu. Az çok farkındasın, itiraz da etmiyorsun.

mevcut duruma eklenen: kupaların altılısı
Daha önceden tanıdığın ve arkadaşlığın olan bir kişi gündeme geliyor. Gönlünü hoş etmesini biliyor ve seni memnun ediyor.

sonuç: kılıçların sekizlisi
Kadere bağlı beklenmedik terslikler olacak. Elin kolun bağlanacak, bir süre beklemen gerekecek. Üzülecek ve içine kapanacaksın. Ama yapabileceğin pek bir şey yok, beklemeli ve sabretmelisin. Sağlık meselelerine dikkat et.


mevcut durum: güneş
Başarılı ve şanslısın. Neye elini atsan çok iyi gidiyor şu sıralar. Çalışıyorsan belki bir terfi aldın veya almak üzeresin. Çalışmıyorsan da iyi bir iş teklifi alıyorsun.

mevcut duruma eklenen: kılıçların yedilisi
Elindekiler çok dikkat çekiyor, kıskançlıkların hedefi oluyorsun, bazı iki yüzlülük ve yalancılıklarla karşılaşıyorsun. Seni kandırmak için uğraşan birisi var, dikkatli ol.

sonuç: kupaların onlusu
Başarılı olmaya devam edeceksin. Karşılaşacağın engel ve komploları kolaylıkla halledeceksin, ailen sana destek olacak. Konumun güçlenecek ve sana mutluluk verecek.


para
geçmiş: asaların ası
Para ile ilgili bir girişim iyi sonuç vermiş. Bazı şeylerin hareketlenmesini ve hallolmasını sağlamış.

şimdi: paraların sekizlisi
Para işleri uğraştırmaya devam ediyor. Bununla ilgili yeni bir durum ortaya çıkmış, sabır ve dikkat gerektiriyor. Belli bir oranda ek kazanç var.

sonuç: kupaların beşlisi
Paraya bağlı bazı planların gerçekleşmeyecek veya ertelemek zorunda kalacaksın. Bir para kaybından veya zarardan değil ama kişiler arası anlaşmazlıktan kaynaklanacak bu durum ve sen üzüleceksin. Ama bu yersiz bir üzüntü.

TAROTUN TAVSİYESİ: İş hayatında şanslı bir dönemdesin. Bu dönemi yararına olacak şekilde iyi kullan. Ama etrafındakilere dikkat et, dost görünen bazı ikiyüzlü kişiler çok yakınında. Aşk hayatında bazı hayal kırıklıkları seni bekliyor, ama sabırlı ol ve bekle. Acele karar verip, bazı şeyleri silip atmaya kalkma. Şu sıralar hayatındaki kişi, başta seni biraz üzse de, sonra sana esenlik verebilir. Bu zamanı ona tanı. Para işlerin de yolunda görünüyor, seni asıl etrafındakilerle yaşadığın anlaşmazlıklar yıpratıyor. Fazla inatçılık etme, onlara da fikirlerini söyleme fırsatı ver. Unutma, akıl akıldan üstündür.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar