DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

26 Mart 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Violet 23


Sevgili Rumuz Violet,
tarot yorumların
aşağıda.

Sevgilerimle,


aşk
geçmiş: kule
Aşk hayatında büyük bir üzüntü ve derin bir kırgınlık yaşanmış. Bir ayrılık veya onun kadar sarsıcı bir durum olmuş. Hayal kırıklığına uğramış ve bazı insanlara olan güvenini kaybetmişsin.

şimdi: paraların ikilisi
Yavaş yavaş kendini toparlıyorsun. Kırgınlıklarını artakı etrafına belli etmek istemiyorsun. Şu sıralar iki kişinin yakın ilgisi var etrafında. Aynı mesafede ikisini de idare etmeyi tercih ediyorsun. Bir yer değişikliği veya seyahat sözkonusu oluyor. Karar vermek zorundasın, kararını bu durum belirliyor.

sonuç: paraların sekizlisi
Alacağın karara bağlı olarak, yeni bir ilişkiye başlayacak veya bir ilişkin varsa yeni bir başlangıç yapacaksın. Ancak, bu sefer herşey biraz daha farklı ve umutvar olacak. İki taraf da çok dikkatli olacak ve emek sarfedecek.


geçmiş: kule
İş hayatında da çalkantılı bir dönem geride kalmış. Büyük sarsıntılar yaşanmış, bazı ayrılıklar olmuş. Güvendiğin dağlara karlar yağmış.

şimdi: paraların sekizlisi
Bu gün her şeye yeniden başlıyorsun. İş konusunda önemli bir değişiklik yaşıyorsun. Daha fazla çalışman gerek, ama kazancın da zaman içinde ona göre artacak. Bu işi seviyorsun ve sana esenlik veriyor.

sonuç: asaların kraliçesi, asaların üçlüsü
Herşey senin gayretin ve performansına bağlı seyredecek. Gayretlerinin karşılığını görecek ve daha iyi bir pozisyona geleceksin, geleceğe yönelik planlar yapmaya başlayacaksın. Belki de bir kez daha yer değişikliği yapacak ve böylece terfi edeceksin.

sosyal çevre
mevcut durum: büyücü
Sosyal çevrende sevilen ve kabul gören bir kişisin. Olayları istediğin gibi yönlendiriyor, kişileri etkilemekte ve isteklerini gerçekleştirmekte zorlanmıyorsun.

mevcut duruma eklenen: kuvvet
Sana zorluk çıkaran bazı kişiler ve olayların hakkından geliyorsun. Haklılığın sana güç kazandırıyor. Ama bu gücünü kötüye kullanmamalı ve geçmişin yaralarını deşmemelisin. Uzlaşmayı bilmelisin.

sonuç: kılıçların ası
Kesin bir başarı ve zafer. Etrafını temizleyecek ve yepyeni bir başlangıç yapacaksın. Herkes bunu hakkettiğini düşünecek ve senin yanında yer alacak.

TAROTUN TAVSİYESİ: İş ve aşk yaşantın birbiriyle etkileşim içinde görünüyor. Her ikisinde de büyük hayal kırıklıkları ve üzüntüler yaşanmış. Ama yüreğini ferah tut, hepsi geride kalıyor. Yepyeni başlangıçlar  seni bekliyor. Sosyal çevrende işler senin için daha kolay yürüyor. Her şey istediğin gibi şekilleniyor, uzlaşmayı bil. Şu sıra ihtiyacın olan en önemli şey kuvvet kazanmak gibi görünüyor. Heyecana kapılmaz ve sabırlı olursan hem manen, hem de maddeten kuvvet kazanacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar