DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

26 Mart 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Güneşışığı 32

Sevgili Rumuz Güneşışığı,
tarot yorumların
aşağıda.

Sevgilerimle,sosyal yaşam
mevcut durum: paraların şövalyesi
Sosyal yaşantında bazı değişiklikler yapmak niyetindesin, bununlar ilgili bir fırsat çıkıyor önüne. Bu konuda ne yapman gerektiğin ve bunu nasıl değerlendirebileceğini düşünüyorsun.

mevcut duruma eklenen: asaların yedilisi
Bu değişiklik oldukça zorlu bir mücadeleyi gerektiriyor. Sen bunu göze alman gerektiğini, çünkü avantajın sende olduğunu düşünüyorsun.

sonuç: kupaların ası
Gireceğin mücadele seni ne kadar yorarsa yorsun, karşındakiler ne kadar kalabalık olursa olsun başaracaksın. Büyük bir şans yakalayacaksın. Bu şans hayatının tüm gidişini değiştirebilecek nitelikte olacak.


aşk
mevcut durum: paraların şövalyesi
Hayatında özellikle de sosyal çevrende yapmayı düşündüğün değişiklikler aşk hayatında da sana bazı fırsatlar sunuyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların kralı
Su grubu özellikleri gösteren bir erkekle ilgili bir mesele gündeme geliyor. Bu kişi duygusal ve çift karakterli. İyi kalpli ve cömert.

sonuç: denge
Dengeli bir ilişki ortaya çıkacak. Karşılıklı paylaşım ve alış-verişin olduğu, sağlık bir ilişki görünüyor. Bu konuyla ilgili girişimlerde tam bir başarı ve esenlik olacak.


mevcut durum: paraların dörtlüsü
İş konusundaki inadın ve tutuculuğun etrafındakileri bezdirmiş durumda. Kaybetmekten korktuğun için böyle davranıyorsun, oysa biraz daha esnek olursan, daha kazançlı olacaksın.

mevcut duruma eklenen: paraların şövalyesi
Bir teklif bekliyorsun. Bununla ilgili planların var. Gecikmeler yaşanıyor ve sen endişeleniyorsun. Kendiliğinden harekete geçip geçmeme konusunda tereddüttesin.

sonuç: kılıçların ikilisi
Tercihlerin seni iki konu arasında, ne yapacağın konusunda kararsız bırakacak. Karar vermemek için direnecek ve bir müddet böyle idare etmeye çalışacaksın. Ama her şey senin kontrolünde değil, kadere bağlı gelişmeleri engelleyemezsin. Çıkacak fırtınaya hazırlıklı ol, tutumun konumunun sağlamlığını belirleyecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Sosyal çevren ve aşk hayatında gelişmeler istediğin gibi ve lehinde gelişirken, iş hayatın şu sıralar zorlayacak seni. Hırslarının ve tutkularının esiri olma. İnsanlar zaaflarını tespit ettikleri takdirde, bunları sana karşı kullanmaktan bir an bile çekinmeyecekler. Davranışlarında açık ve kararlarında net ol. Esnekliğini kaybetmeden ve gereksiz inatlardan kaçınarak, ne kadar sağlam durursan o kadar kolay atlatacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar