DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

24 Mart 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Nesil D.

Sevgili Nesil,
tarot yorumların
aşağıda.

Sevgilerimle,


mevcut durum: kupaların altılısı
Daha önce gündeme gelmiş bir mesele tekrar gündemde, aslında hakkın olan bir şeyi sana lütuf gibi gösteriyorlar ve bundan memnun olmanı bekliyorlar.

mevcut duruma eklenen: şeytan
Bazı iyi niyetli olmayan tuzaklarla karşı karşıyasın. Senin isteyebileceğini düşündükleri şeylerle seni kandırmaya, istemediğin bazı şeyleri sana yaptırmaya çalışıyorlar. Yakınındaki bir kimseyi de sana emsal gösteriyorlar.

sonuç: paraların dokuzlusu
Hakkın olanı alacaksın, tuzaklar ve kandırmacalar sana sökmeyecek. Büyük bir şans seni bekliyor, kazancın da artacak.

aşk
geçmiş: kupaların üçlüsü
Bir birliktelik gündeme gelmiş. Fazla büyük olmayan, sınırlı bir çevrede kutlama yapılmış. Belki de dargınlar barışmış, kırgınlıklar giderilmiş.
şimdi: kılıçların şövalyesi
İşler karışıyor. Beklemediğin bir mücadele vermek zorunda kalıyorsun. Olaya hava grubu bir erkek de dahil oluyor. O senden de atak.

sonuç: kule
Hayal kırıklığına uğrayacaksın. Belki de bir ayrılık sözkonusu. Üzülecek ve kırılacaksın. Diğer taraftan sen istemesen de etrafında büyük bir değişim ve temizlik olacak. Ondan sonra rahatlayacak ve yoluna devam edeceksin. Bu süreçte sağlığına dikkat et.

para
geçmiş: kupaların üçlüsü
Önemli bir para meselesi hallolmuş, bunu sevinçle karşılamışsınız.
şimdi: imparatoriçe
Geçmişte biraz borç veya harcama yaptıysanız, bu gün sana kazanç olarak geri geliyor. Gelirinde artış var, bir yatırım yapmak sözkonusu. Beklediğinden daha kısmetli bir iş bu.

sonuç: dünya
Çok şanslı bir döneme gireceksin. Para sorunlarını çözecek, birikimlerini artıracaksın, böylece epeydir hayalini kurduğun bazı değişiklikleri yapmak fırsatı bulacaksın. Belki ertelediğin bir seyahati gerçekleştirecek, yurtdışına gideceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: İş ve aşk hayatında sınav gibi bir dönem seni bekliyor. Tüm ilişkilerin ve yeteneklerin sınanacak, çoğunlukla da başarıyla geçeceksin. Para konularında bu dönem daha şanslı görünüyorsun. Önümüzdeki günlerde, aşk hayatında çok önemli bir karar alacaksın. Bir ilişkiyi sonlandırabilir veya bu ilişki uğruna etrafındakilerden uzaklaşabilirsin. İyi düşünmelisin. Her halde, bir teklif alacak ve bir seçim yapmak zorunda kalacaksın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar