DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

5 Mart 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Nazmiye Ç.

Sevgili Nazmiye Ç.
tarot yorumların
aşağıda

sevgilerimle,
duruhanece@gmail.comaşk
mevcut durum: aşıklar
Aşıklar, hem aşk hem de karar kartıdır. Aşk hayatında işler yolunda görünüyor, bir tercih yapmak zorunda kalmış ve sana yapılan bir teklifi tüm kalbinle kabul etmişsin. Doğru bir karar sana mutluluk getirmiş.

mevcut duruma eklenen: asaların prensi
İyi haberler geliyor, tercihin ve partnerinle ilgili şu ana kadar bilmediğin bazı şeyler öğreniyorsun.

sonuç: kupaların dörtlüsü
Tek düzelikten sakınmak gerek! Daha fazlası olmayacağını düşünsen de, bir fırsat daha çıkıyor. Görmeyi bilirsen, her şey daha iyi olacak.


para
mevcut durum: paraların ikilisi
İki mesele seni sıkıştırıyor. Bunları dengede tutmakta zorlanıyorsun, belki de bir seyahat veya yer değişikliği söz konusu.

mevcut duruma eklenen: araba
Sorunu çözmek için ileriye doğru bir hamle yapıyorsun, sonuçlarını pek de düşünmeden, sadece anlık bir çözüm bulmak düşüncesiyle davranıyorsu. Beklemediğin bir boyut ve başarı var ama pek çok şey de değişiyor.

sonuç: kader çarkı
Kaderinde bir dönüm noktası yaşayacaksın. Olumlu ve beklenmedik bazı olaylar, şans getirecek, ancak sonrasının ne olacağı meçhul. Genelde nasıl başlarsa öyle biter, ama kader çarkı biraz da senin ellerinde dönecek, dikkatli olmalısın.


mevcut durum: kılıçların dokuzlusu
Seni zorlayan ve belki de üzen bir mesele var. Yaptığın bir tercihin üzüntüsünü ve rahatsızlığını yaşıyorsun. Zaman zaman içine korkular düşüyor.

mevcut duruma eklenen: yıldız
Yıldız, tarotun üç koruyucu kartından biridir. Endişelerin boşa çıkıyor, şans senden yana dönüyor, yıldızın yükseliyor ve başarı seni bekliyor. Ancak sağlığın konusunda dikkatli ol, dengeni yitirme.

sonuç: kupaların dokuzlusu
Şansın da yardımıyla, olaylar istediğin gibi gelişecek, sen istediğini elde edecek ve bir şeyi tamamlayacaksın. Bu sana takdir ve mutluluk getirecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Hayatında herşey yolunda görünüyor. Zaman zaman bazı pürüzler olsa da hallediyorsun. Şu sıralar nedensiz heyecanlara kapılıyorsan ve için kıpır kıpır oluyorsa, bu bazı şeylerin değişmekte olduğunu hissettiğindendir. Değişim önlenemez bir şekilde gelecek, korkma ve uyum sağlamaya bak. Senden yaşça büyük ve mesleki açıdan iyi bir konumda olan bir erkeğin önemli bir etkisi olacak bu dönemde, ayrıca maddi açıdan iyileşme ve ferahlık var.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar