DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

9 Mart 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Müyesser B.Sevgili Müyesser B.
tarot yorumların
aşağıda

Sevgilerimle,


ilişki
senin konumun: kupaların altılısı
Bu ilişkide, sen sana sunulanla yetinmek durumunda kalıyorsun. Ama karşındaki sana iyi niyetle ve verici davranıyor.
partnerinin konumu: güneş
Partnerin çok şanslı bir kişi. Her yönden başarılı ve her zaman her istediğini elde ediyor.
ortaya çıkan durum: yıldız
İlişkiniz korunuyor gibi görünüyor. Şanslı bir döneme giriyorsunuz. Ancak sağlık meselelerine dikkat etmeli ve denge kurmalısınız.
sonuç: adalet
Ekilen biçilecek, sonuç hakça olacak. Bazı mahkeme veya hukuk işleri gündeme gelecek.


para
mevcut durum: yıldız
Para durumunla ilgili meselelerde koruma ve yardım görüyorsun. Bazı olumlu gelişmeler ortaya çıkıyor. Beklemediğin şekilde aynı anda iki zorlu mesele kolaylıkla halloluyor.
mevcut duruma eklenen: kılıçların ası
Büyük bir yardım ve fırsat kapına geliyor. Para sorunlarınla ilgili önemli ve olumlu bir sonuç alıyorsun. Büyük kısmı bitiyor.
sonuç: kupaların sekizlisi
Ödemelerini yapacak ve muhataplarınla bir daha karşı karşıya gelmek zorunda kalmayacaksın. Taşınacak veya ortam değiştireceksin. Bu sana masraf yapsa da, umrunda olmayacak, hızla ve kolaylıkla her şey gerçekleşecek. Ancak, bunu yaparken bazı arkadaş ve dostlarını da arkanda bırakacaksın.

kız
genel
mevcut durum: kupaların kraliçesi
Kızının hayatında şu sıralar onu etkileyen ve belki de biraz uğraştıran su grubu bir kadın var.
mevcut duruma eklenen: asaların üçlüsü
Bir teklif var gündemde. Kızın, bunun geleceği açısından önemli ve olumlu olduğunu düşünüyor. Etrafındakiler de onu destekliyor. Yine de tereddüt içinde, yanında bir kişi var. O kişinin düşüncesi çok önemli, onsuz bu yola girmek istemiyor. Ama o kişi de çok istekli görünmüyor.
sonuç: kupaların dörtlüsü
Bazı planlarını ertelemek durumunda kalacak. Kendi tercihi olduğu halde, bundan mutsuzluk duyacak ve elindekiler onu pek tatmin etmeyecek. Bir bekleme süresi var. Ancak bu arada karşısına iyi ve diğerlerinden farklı bir fırsat çıkacak. Bu sadece kendisine dair bir şey. Değerlendirmek ya da değerlendirmemek ona kalmış.


oğul
genel
mevcut durum: asaların dörtlüsü
Oğlun uğraştığı bir işi hallediyor, alnının akıyla başarıyor. Takdir ve tebrik görüyor. Bir kutlama var. Belki de bir birliktelik için önemli bir adım da atıyor.
mevcut duruma eklenen: paraların dörtlüsü
Şu ana kadar ki mücadelesi onu yormuş ve yıpratmış. Biraz dinlenmek ve kazandığını korumak istiyor. Bu arada bir yerden fazla olmasa da bir miktar para alıyor, belki de bir alacak tahsil ediyor. Ama çok inatçı.
sonuç: asaların yedilisi
Yeniden bir mücadele içine girecek. Yeni bir iş durumu söz konusu. Fazla tecrübe sahibi olmadığı bir alana girebilir. Bunun için de diğer herkesten daha fazla gayret etmesi gerekecek. Ancak, rakiplerine karşı avantajlı bir konumda olacak ve sonunda kendisini kabul ettirecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: İlişkin çok istikrar vaad etmiyor. Her ne kadar, Yıldız kartı ile koruma altında görünse de, Adalet kartı bazı olumsuzluklar olabileceğini gösteriyor. Gidişi zaman ve kader belirleyecek. Olumlu ya da olumsuz ne olursa olsun, ektiğinizi biçeceksiniz. Para meselelerinde feraha çıkacaksın. Biraz sabret ve iyimser ol. Hem kızın, hem de oğlun gelecek için bazı kararlar almak zorunda kalacaklar. Bazı tereddütleri ve kararsızlıkları var. Kızın biraz daha beklemeli ve acele etmemeli, oğlun ise kendisini birden bire bazı şeylerin ortasında bulacak. Başarması kaçınılmaz, endişelenme.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

kadriye. yas 39. basak burcu. esim koc burcu. esim sürekli evi terk ediyor. iliski. sosyal cevre. is. cocuklar

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar