DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

4 Mart 2010 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Leyla Ç. E.

Sevgili Leyla Ç. E.
tarot yorumun aşağıda

Sevgilerimle,
mevcut durum: kılıçların dörtlüsü
Bir nekahat dönemi yaşanıyor. Problemli bir dönem veya bir hastalık atlatılmış. Şimdi bir bekleyiş ve biraz da dinlenme sözkonusu. Ama içten içe geçmişin muhasebesini de yapmadan duramıyorsun. Bazı şeyler senin dışında ve beklemekten başka bir şey elinden gelmiyor. Yine de tedbiri elinden bırakmıyor, kendince bir koz saklıyorsun.

mevcut duruma eklenen: kupaların prensi
Taze haberler ve güzel bir fırsat ortaya çıkıyor. Sevindirici gelişmeler oluyor. Beklemediğin bir teklif duygusal hayatında bir canlanma ve heyecan yaratıyor.

sonuç: kupaların kraliçesi, ermiş
Su grubu bir kadın, bazı gelişmelerde etken olacak. Sezgileri güçlü, iyi kalpli ama çift karakterli birisi bu. Bir şekilde onun sayesinde veya onun yüzünden bir yerden önemli bir destek göreceksin. Yaşayacağın olay, içgörünü harekete geçirecek, olaylara bakışın değişecek ve bu da seni daha doğru bir yola sokacak. Bir dönem etrafındaki herkesten uzaklaşarak, işlerini kendin yoluna koymaya çalışacaksın ve başaracaksın da.

TAROTUN TAVSİYESİ: Etrafın kalabalık ve herkes çok konuşuyor, sen de herkesi dinliyor, bazen de çok etki altında kalıyorsun. Çevrendeki insanları biraz seyrelt, seçici ol ve herkese her şeyi anlatma. İç sesin sana yol gösterecek, kendine ve kadere güven.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar