DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

8 Mart 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Hayriye Ayça B.

Sevgili Hatice Ayça B.
tarot yorumların
aşağıda

Sevgilerimle
duruhanece@gmail.comaşk
mevcut durum: paraların sekizlisi
Yeni ortaya çıkmış bir durum sözkonusu. Bütün dikkatini bu konuya vermiş, ince ince uğraşıyorsun.
mevcut duruma eklenen: asaların dokuzlusu
Bu meseleyi yakından izleyen bir çok kişi var ve bu durum seni rahatsız ediyor. Kendini ve elindekini korumak istiyorsun. Şimdilik güvendesin. İnsanlar bir şey yapmaya veya söylemeye çekiniyorlar.
sonuç: asaların şövalyesi
Beklentilerini aşan ani bir ilerleme olacak. Karşındaki kişi sabırsız ve fazla beklemeye tahammülü yok. Tez canlı davranacak ve seni de yanında sürükleyecek.geçmiş: kılıçların ası
Oldukça iyi bir dönem geçirmişsin. Başarı ve hatta zafer kazanmışsın. Bu başarı sana güç ve şans getirmiş. 
şimdi: asaların dokuzlusu
Benzerlerin arasında ayrıcalıklı bir konumdasın. Belli ki korunuyor ve gözetiliyorsun. Ancak, kulağına gelen bazı şeyler seni huzursuz ediyor ve şüphelendiriyor. Gerekli gördüğün tüm tedbirleri alıyorsun ve kimse sana zarar veremiyor.
gelecek: mahkeme
Tekrar harekete geçmen gerekecek. Belki yeni bir görev, belki de mevcut görevinde yeni bir safha seni bekliyor. Bu durum da tekrar mücadeleye girmeni, eleştiri ve hatta suçlamaları göğüslemeni gerektirecek. Ama sonunda başaracaksın ve bu sefer herkes hakkını teslim edecek.


para
geçmiş: asaların ası
Para ile ilgili bir iş, bir yatırım veya belki bir kredi, seni çok rahatlatmış. Bir meseled kolaylık sağlamış, girişimlerini olumlu yönde etkilemiş.
şimdi: ermiş
Şu anda işler çok da umduğun gibi gitmiyor. Yalnız kaldığını düşünüyor ve endişeleniyorsun. Yeni bir bakış açısına ihtiyacın var, senden büyük biri sana yol göstermek isteyebilir. Onu dinlemekte fayda olabilir.
gelecek: kupaların beşlisi
Bazı planların tutmayacak, beklentilerin gerçekleşmeyecek. Üzüleceksin ve kalbin kırılacak. Biraz zarara uğrasan da, yine de sana güvence sağlayacak birşeyler kalacak elinde. Duygusal davranmamalı, kapris yapmamalı ve elindekileri ihmal etmeden onlara odaklanmalısın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında rutini değiştirecek bazı gelişmeler olacak, ancak bunlar beklentilerini karşılayacak düzeyde olmayabilir. Bir müddet daha sabırla devam etmelisin. İş ve para ile ilgili bazı zorluklarla karşılaşacaksın, ancak bunların hakkından geleceksin. Geriye dönüp baktığında yaşanan tüm olumsuzlukların seni kariyerinde ilerlettiğini ve parasal açıdan daha güvenli bir konuma geldiğini göreceksin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar