DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

9 Şubat 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Nazarboncuğu


Sevgili Rumuz Nazarboncuğu
tarot yorumun aşağıda
Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com
mevcut durum: asaların kralı
Ateş grubu bir kişinin etkisi görülüyor. Bu kişi otoriter ve girişimci, ancak sağı solu pek belli değil. Beklenmedik anlarda parlayabilir, sağa sola çatabilir. Bununla beraber, ne istediğini de iyi biliyor, ancak zaman zaman oldukça yıpratıcı olabiliyor.
mevcut duruma eklenen: aziz
Takdir ve onurlandırma var. Bir terfi önerisi olabilir. Seninle eşdeğer konumda birisiyle rekabete girmek zorunda kalıyorsun, bir değerlendirmeye girmen gerekiyor.
sonuç: imparator
Tercih edilen sen olacaksın, kariyerinde önemli bir gelişme olacak. Güç ve maddi başarı kazanacaksın.
TAROTUN TAVSİYESİ: Eğer çalışıyorsan, kariyerinde önemli ilerlemeler kaydetmek üzeresin. Çalışmıyor ve bir iş başvurun sözkonusu ise olumlu sonuçlanmak üzere. Her iki halde de, ateş grubu bir kişi iş hayatında bir müddet etken olacak, ona karşı dikkatli, dürüst ama aynı zamanda da tedbirli olmalısın. Şu sıralar giriştiğin işler sana başarı ve takdir getirecek, bunun sonucunda kariyerinde daha iyi bir noktaya gelmen, belki idarecilik konumuna yükselmen ve maddi güç kazanman çok olası. Ancak, bu yolda bir süre sonra yalnız kaldığını ve kendinden başkasına güvenemeyeceğini göreceksin. Bu sebeple, iç sesine her zaman kulak ver, çoğu zaman en doğru yolu o sana gösterecek.
Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar