DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

28 Şubat 2010 Pazar

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz MSSevgili Rumuz MS,
tarot yorumların aşağıda,
ayrıca eşinle ilgili yorum yapabilmek için onun bilgilerini de göndermen gerekir.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com

aşk
mevcut durum: kılıçların ası
Aşk hayatında, zorlu mücadeleler sonucu istediğini elde etmişsin, tartışmasız herkes senin gücünü ve kazandığını kabul etmiş durumda.  
mevcut duruma eklenen: kılıçların üçlüsü
Ancak, üçüncü bir kişinin müdahelesi işleri karıştırıyor. Tartışmalar ve karşı karşıya kalmalar ile bunlara bağlı üzüntü ve kalp kırıklığı var. 
sonuç: kılıçların kralı, asaların şövalyesi
Meseleyi yine sen halledeceksin. Karakterine ve tarzına uymayan bir girişimle, belki de soğukkanlılığını yitirerek yapacakların olayların seyrini değiştirecek. 

mevcut durum: kupaların dokuzlusu
İstediğin konumdasın, başarılar kazanmış, hakkın olanı almışsın. Halinden memnun görünüyorsun.
mevcut duruma eklenen: asaların ikilisi
Geleceğe yönelik planlar yapıyorsun. Belki bir seyahat veya ileri bir adım atmak söz konusu oluyor. Bir ekip içindesin, belki de o ekibin başına geçiyorsun. Samimiyetle seni destekleyenler var.
sonuç: kılıçların şövalyesi
Zorlu bir mücadele seni bekliyor. Hasımların artıyor, senin ilerlemenden rahatsızlık duyarak, harekete geçiyorlar. Bu mücadeleye sen de hazırsın, dikkatini dağıtmazsan kazanacaksın.
sosyal çerve
mevcut durum: paraların yedilisi
Bazı konularda çok gayret sarfetmişsin, ancak, şimdi bunların gereksiz olduğunu, sana bir şey kazandırmadığını düşünüyorsun. İlişkilerini biraz azaltmış, bazılarını dondurmuşsun, bu şekilde hem kendini korumuş, hem de zarara uğramaktan kurtulmuşsun.
mevcut duruma eklenen: kupaların kraliçesi
Su grubu bir kadın bu durumun değişmesine neden oluyor. Bu kadın iyi niyetli, sezgileri kuvvetli, cömert ve verici biri. 
sonuç: asaların yedilisi
Yeniden bir mücadele içinde bulacaksın kendini. Çevrendekilerin haksız saldırı ve eleştirileri ile karşılaşacaksın, ama en avantajlı konumda olan sensin. Yorulacak, yıpranacak ama kaybetmeyeceksin.
TAROTUN TAVSİYESİ: Genel olarak hayatında her şey yolunda görünüyor. Ancak, aşk ve iş hayatın ile sosyal çevrende beklemediğin mücadelelere girmek zorunda kalacaksın. Elindekilerin kıymetini biliyor musun? Bunları hak ettiğini ve doğal olarak sahip olduğunu düşünsen de etrafındakiler için hepsi çok cazip. Bazen sırf sana zarar vermek veya canını sıkmak, bazen de gerçekten onları senden çalmak için saldırıyorlar. Soğukkanlı ol ve aklını kullan. Dikkatini dağıtma.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

rumuz ms. sevgili duruhan ece cok tesekkür ederim yorumun icin. esim oglak burcu.

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar