DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

17 Şubat 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Meseha - Oğul

Sevgili Meseha,
prensip olarak sağlık konusunda 
tarot yorumu yapmıyorum.

Bunun haricinde 
oğlun için istediğin tarot yorumlarını
aşağıda okuyabilirsin.
Sevgilerimle,

duruhanece@gmail.com


mevcut durum: asaların prensi
İş hayatında bazı haberler gelip gidiyor, lehte tanıklıklar ve destekler var. Bir beklenti söz konusu, ama harekete geçip geçmeme konusunda tereddüt de var.

mevcut duruma eklenen: kılıçların üçlüsü
Bir anlaşmazlık ve gerginlik ortaya çıkıyor. Aynı işi yapan kişiler bir konuda karşı karşıya geliyorlar, üzüntü ve kırgınlık var.

sonuç: paraların onlusu
Her şey yoluna giriyor. Büyük bir kısmet ve iyi bir kazanç var. Aileye refah ve ferahlık gelecek. Aile içinde de dayanışma olacak, sorunlar bu şekilde geride kalacak.evlilik
mevcut durum: asılan
Bir hastalık veya ara vermeyi gerektiren bir durum yaşanmış. Halihazırda bazı şeyler beklemeye bırakılmış, sanki bir nekahat devresi yaşanıyor. 

mevcut duruma eklenen: kupaların ası
Büyük bir şans ve fırsat ortaya çıkıyor. Evlilikte bir yenilenme ve sevgide pekişme olacak.

sonuç: asaların yedilisi
Ortaya çıkan fırsat, bir konum yükselmesi ve avantaj sağlayacak. Buna bağlı verilen bir karara bağlı bir mücadele verilecek.Çevreden bazı baskı ve karşı çıkışlar olsa da onlar başarılı olacaklar.

TAROTUN TAVSİYESİ: Oğlunun hayatında bazı çalkantılar olmuş, şimdi duruluyor yavaş yavaş. Aile desteği hem ona güç verecek, hem de destek olacak. Bazı şeyler sona eriyor, istese de istemese de. Bir iş değişikliği veya işinde alan değişikliği yapabilir. Evlilik hayatında da bazı kararlar almak zorunda kalabilir, etki altında kalmamaya çalışmalı, kendi iç sesini dinlemeli. Zira doğrunun ne olduğunu içten içe biliyor aslında.  Başta biraz zorlansa da yeni başlangıçlar onu bekliyor, korkularını yenecek ve daha iyisi için ileriye doğru büyük bir adım atacak.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Sayın, Duruhan Ece size tekrar çok teşekkür ediyorum.Oğlumla ilgili tarot yorumunuzda doğru çıktı.Ben sitenizede üye oluyorum ve reklamları tıklıyorum.Siz hem ücretsiz yorum yapıyor hemde sorumluluk ve disiplinle herkesin sorusunu yanıtlıyorsunuz.Bu zamanda sizler gibi sözünün eri insanları bulmak çok zor.İyiki sitenize rastladım görüşmek üzere size çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Sevgiler,saygılar... Rumuz;Meseha

Duruhan Ece dedi ki...

Sevgili Rumuz Meseha,
yorumunuz için teşekkürler. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız, şimdiden hoşgeldiniz.

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar