DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

8 Şubat 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Meseha

Sevgili Rumuz Meseha,
tarot yorumların aşağıda,
oğlun için

onunla ilgili bilgileri de vermen gerek.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com
evlilik
geçmiş: paraların beşlisi
Bazı kırgınlıklar ve gerçekleşmeyen planlar olmuş. Kalbin kırılmış ve gözyaşı dökmüşsün. Seni teselli etmek isteyenler olmuş, belki bazı gerçekleri de anlatacaklarmış, ama sen kendi içine kapanmışsın ve başka hiçbirşeyle ilgilenmek istememişsin.
şimdi: aşıklar
Zor zamanlar geride kalıyor. Evlilikte bir tazelenme, uzlaşma, belki bir barış var. Bir teklifle karşılaşıyor ve bir karar vermek zorunda kalıyorsun. Büyük bir iyiniyet ve keyifle kabul ediyorsun.
gelecek: kılıçların dokuzlusu
Eski korkuların ve pişmanlıkların depreşecek, uykusuz gecelerin olacak. Ama bunlar gerçekleşiyor mu yoksa senin kuruntuların mı?

para
geçmiş: imparatoriçe
Bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanmış. Parayla ilgili gayet iyi sonuçlar aldığın bir dönemmiş. İyi idare etmişsin, güç kazanmışsın.
şimdi: asaların onlusu
Bu gün ağır bir sorumluluk ve yük altındasın. Geçmişi arıyorsun biraz, sorumluluklarını yerine getirememekten ve başarılı olamamaktan korkuyorsun. Belki de her şeyi bırakmak istiyorsun, ama sorumluluk duygun ağır basıyor. Biraz da en iyisini yine senin yapacağına inanıyorsun.
gelecek: asaların ası
Beklemediğin bir fırsat karşına çıkacak. Belki de daha önce bulunduğun bir girişim olumlu sonuçlanacak, korkuların dağılacak ve somut sonuçlarını göreceğin, seni başarıyla ilerletecek bir işe başlayacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Evlilik hayatında sıkıntılı bir dönem geride kalıyor, bir karar veriyorsun, başta çok isteyerek verdiğin bu karar sonradan seni rahatsız edebilir. Ama içine güven ve onu dinle. Para meselelerinde olumlu gelişmeler yaşayacaksın. Yeni fırsatlara açık ol, ayrıca geçmişte bir sonuç alamadığın bazı girişimlerin varsa bunlarla bir daha ilgilen.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Sayın,Duruhan Ece ilginiz ve tarot yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.Hepsi doğru çıktı.Oğlumun bilgilerini veriyorum.Rumuz meseha,erkek,evli,boğa burcu,yaş 33 iş sağlık ve evlilik ile ilgili yorum rica ediyorum. Saygılarımla,meseha

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar