DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

9 Şubat 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Melike


Sevgili Rumuz Melike,
tarot yorumların aşağıda
sevgilerimle,

duruhanece@gmail.comaşk
mevcut durum: mahkeme
Zorlu bir dönem geçiriyorsun, bazı suçlama ve yargılarla karşı karşıyasın. Ancak, her halükarda haklılığın ve doğruluğun kanıtlanıyor, bir anlamda aklanıyorsun. Bu senin için yeni bir başlangıç şansı. Hiç ummadığın kişiler de bu süreçte yanında duruyor ve seni destekliyor. Ayrıca yeni insanlarla tanışıyorsun.

mevcut duruma eklenen: adalet
Hak yerini buluyor, ekilen biçiliyor. Geçen zamanda kim ne yaptıysa bedelini ödüyor veya ödülünü alıyor. Bazı şeyler kimsenin yanına kar kalmıyor, bunu görmek içindeki adalet duygusunun kuvvetlenmesini sağlayacak, hayata daha güvenle bakacaksın. Yeni bir kişi giriyor hayatına, adil ve dengeli, belki de hukuk veya adalet işleri var.

sonuç: şeytan
Zor bir sınav seni bekliyor. İki kişi arasında rekabet konusu olacaksın. Şeytanlıklarla karşılaşacaksın. Sana tahakküm etmek, seni kullanmak ve yönlendirmek isteyecekler. Bunun için baskı ve hatta şantajlarla karşılaşabilirsin. Ancak, önceki tecrübelerini unutma ve kendine güven, böylece doğruyu bulabilir ve bir tercih yapabilirsin.

 
mevcut durum: şeytan
Sıkıntılı ve tuzaklarla dolu bir durum sözkonusu. Birileri üstünde baskı kurmaya ve sana istediğini yaptırmaya çalışıyor. Ama asla dürüst değiller ve çok tehlikeliler.

mevcut duruma eklenen: mahkeme
Sözkonusu mesele araştırma veya yargı konusu olabilir. Ama sen haklısın ve doğruluğunu kanıtlayacaksın. Yeni bir görev veya başlangıç ile daha başarılı olacağın bir konuma geçeceksin.

sonuç: paraların yedilisi
Yaşanan hareket sonrasında birden her şey durgunlaşacak, herkes beklemeye geçecek. Belki biraz moralin bozulacak, kazandıklarına rağmen kaybetmişsin hissine kapılacaksın. Sabırlı olmalı, ektiğinin yeşermesini beklemelisin.
sosyal çevre
mevcut durum: paraların kralı
Toprak grubu bir erkek şu sıra seni çok meşgul ediyor. Bir taraftan sana güven verirken, bir taraftan da ihtiyatlı olma hissi uyandırıyor. Para sorunu olmayan ve zengin görünen biri, ama çok da iyi tanıyor değilsin.

mevcut duruma eklenen: paraların altılısı
Hesaplaşma zamanı. Arkadaşlarınla muhasebe yapıyor, alacaklarını alıyor, ödeyeceklerini ödüyorsun. Böylece ilerlemek ve belki de geride bırakmak için bir fırsat kazanıyorsun.

sonuç: paraların dörtlüsü
Çabalarının sonucunu aldığına inanarak, olduğun yerde kalmak isteyeceksin. Kazandıklarını maddi ve manevi korumak ihtiyacı duyacaksın. Ama fazla inatçılık etme, elindekilerin çoğalması için biraz daha esnek, hoşgörülü ve fırsatlara açık olmalısın.

TAROTUN TAVSİYESİ: İnişli çıkışlı ve zor bir dönem seni bekliyor. İş hayatın ve aşk hayatın etkileşim içinde görünüyor. Etrafındaki insanlara, özellikle arkadaş seçtiklerine dikkat et. Herkesle her şeyi paylaşma. Zorlukların hepsinin üstesinden geleceksin, başaracak ve yeni bir başlangıç yapacaksın. Bu sürecin sonunda, birlikte olmayı tercih ettiğin kişiyle yoluna devam etmek, öncelikle senin maharetine ve görüş kuvvetine bağlı. Olumsuz tecrübelerinden akıllan, ama seni engellemelerine izin verme, aksine fırsata çevir. Biraz yalnızlık hissetsen de, her zaman yanında olan bir kişi yine sana destek vermeye devam edecek, onun da kıymetini bil.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar