DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

16 Şubat 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Gelgit 36Sevgili Rumuz Gelgit,
tarot yorumların aşağıda
Sevgilerimle,

duruhanece@gmail.comaşk
mevcut durum: paraların yedilisi
Geçmişin bazı olumsuz etkileri eskisi kadar baskın olmasa da zaman zaman kendisini hissettiriyor. Bazı şeyler askıya alınmış ve bekleyiş var. Elde edilen kimi şeylerse zarar vermese de fayda da getirmiyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların şövalyesi
İlişkiye canlanma ve tazelik getirecek bir durum ortaya çıkıyor. Tüm olumsuzlukları silip süpürecek taze bir esinti geliyor! Hoş bir teklif ve mutluluk var. Birliktelikte yeni bir evre ve olumlu bir gelişme sözkonusu.

sonuç: asaların yedilisi
Beklemediğiniz bazı eleştiri ve saldırıların hedefi olacaksınız. Ama daha önce aranızda anlaşmış olduğunuzdan çevrenize karşı vereceğiniz mücadeleyi siz kazanacaksınız. Onlar kalabalık olsalar da siz daha güçlüsünüz.


mevcut durum: imparatoriçe
Bir başarı ve buna bağlı bir terfi sözkonusu. Maddi açıdan rahatlama sağlayacak gelişmeler sözkonusu.

mevcut duruma eklenen: paraların beşlisi
Ancak, bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkıyor. Bazı işler bozuluyor veya erteleniyor. Hayal kırıklığına uğruyorsun. Maddi açıdan kazandığın avantaj riske giriyor, bu sefer de zarara uğramaktan endişe ediyorsun. Ama yalnız değilsin. Belki de yaptığın işi bırakabilir veya başka bir alana geçebilirsin.

sonuç: kupaların ikilisi
Her şey hızla yoluna girecek. Yapacağın bir görüşme uzlaşma ve hatta anlaşma ile sonuçlanacak. Çok sevinecek ve feraha çıkacaksın, bu durumu kutlayacaksınız.


sosyal çevre
mevcut durum: dünya
Yeni bir çevre ve yeni insanlar söz konusu. Bir çevre değişikliği olmuş veya oluyor. Ayrıca, yurt dışı dahil bazı seyahatler yapacaksın. Sosyal çevren sana büyük şans getiriyor.

mevcut duruma eklenen: kupaların sekizlisi
Bu yeni ortama uyum sağlamaya çalışırken, yeniden çevre değiştirmen gerekecek. Önceki durum kadere bağlı şartlar nedeniyle ortaya çıkmışken, bu sefer sen karar vereceksin. Değişiklik diğerine nazaran daha sınırlı olacak ve seni destekleyen yeni dostlar edineceksin. Böylece daha güvenli hareket edeceksin, geri dönmeyi planlıyorsun.


sonuç: paraların kraliçesi, kılıçların şövalyesi
Her şey senin yönlendirmende ve aldığın kararlara göre cereyan edecek. Ancak, kaçınılmaz bir mücadele vereceksin. Eğer, çevre değişikliğini bu mücadeleden kaçmak için tercih ediyorsan bil ki, bu mümkün değil. Hasımlarınla yüzleşmen ve onları yenmen gerekecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Hayatının bu döneminde bazı kararlar alman ve uygulaman, bazı seçimler yapman gerekecek. Sen kalbini ve mutluluğunu tercih edeceksin. Bu doğrultuda sana sunulan alternatifleri değerlendirilecek, yüreğine en uygun olanları tereddütsüz kabul edeceksin. Birlikteliğini koruyacak ve geliştireceksin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar