DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

19 Şubat 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Aşkım 32

Sevgili Rumuz Aşkım,
 tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.comilişkide senin konumun: imparator
Bu ilişkide oldukça baskın ve güçlü bir konumdasın. Olayları istediğin gibi yönlendirebiliyorsun. Eğer çalışıyorsan yaptığın işin, çalışmıyorsan da belli bir konumun avantajını ve maddi rahatlığını kullanıyorsun. Seni destekleyen ve himaye eden bir kişinin arkanda durmasının verdiği bir güven de söz konusu.

ilişkide partnerinin konumu: aziz
Partnerin sana karşı iyi niyetli ve kendisinden başka seçeneklerinin olabileceğinin de farkında, senin veya ailenin onu tercih etmenizi istiyor. İyi bir işi var, iş çevresinde takdir görüyor, belki şu sıralar terfi bekliyor. Ayrıca, güvenilir, değerlerine bağlı ve dürüst birisi.

ilişkide mevcut durum: kupaların kralı
Olaya su grubu bir erkek karışıyor. Bu kişi sevecen, akıllı, sezgileri kuvvetli, ama anı anına uymayan ve her şeyin istediği gibi olması için her şeyi yapan biri. Cömert ve maddi açıdan belli bir standarta sahip.


sonuç: kılıçların dokuzlusu
Gereksiz üzüntü ve kuruntularla dolu bir dönem yaşanacak. İnsanlar yaptıkları ve söyledikleri şeylerden pişmanlık duyacak, bir şeylerin bozulmasından endişe duyacak.


TAROTUN TAVSİYESİ: Yalnız kalabilirsin. Çok dikkatli olmalısın. Eğer partnerine değer veriyorsan ve onunla birlikteliğine devam etmek istiyorsan, ilişkinize üçüncü kişilerin karışmasına veya müdahelede bulunulmasına izin verme. Biraz daha zamana ihtiyacınız olduğu kesin, ama bu zamanı diğer insanların etkisinde uzak ve başbaşa geçirmelisiniz. Ancak bu şekilde ikiniz de sağlıklı bir karar alabilirsiniz. Tarot bir ayrılıktan veya birliktelikte yeni bir evreden bahsetmiyor, mevcut risklere işaret ediyor. Bu da demektir ki; ilişkinin seyrini sizin davranışlarınız ve tercihleriniz belirleyecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar