DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Şubat 2010 Pazar

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz AE 22


 
Sevgili AE,
tarot yorumun 
aşağıda.
 
Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com


mevcut durum: asaların üçlüsü
Geleceğe ilişkin bazı düşünce ve planların var. Bunları hayata geçirmenin vaktinin geldiğini düşünüyorsun. Etrafında birden fazla kişi var. Bunlardan hangisinin senin gelecek planlarına uygun olduğuna karar vermeye çalışıyorsun.
mevcut duruma eklenen: paraların kralı
Toprak grubu senden yaşça büyük bir erkek konuya müdahil oluyor. Bu kişi varlıklı ve bunun verdiği bir güven, biraz da düşüncesizlik içinde.
sonuç: şeytan
Kendini bir anda bazı şeytanlıklarla karşı karşıya bulacaksın. Senin üstünde hakimiyet kurmak ve seni istedikleri gibi yönlendirmek isteyecekler. Bunun için de zayıflıklarını sana karşı kullanmaya çalışacaklar.

TAROTUN TAVSİYESİ: Hemen moralini bozup korkma. Ancak aklının ve irade kuvvetinin sınanacağı bir döneme gireceksin. Kimsenin seni obsede etmesine izin vermemeli, çevrendeki insanları ve ilişkilerini gözden geçirmelisin. Her şeyi herkesle konuşma, özellikle beklenti ve zaaflarını paylaşma. Belki de bir müddet çevrenden uzaklaşmalı ve salim kafayla biraz düşünmelisin. Bu dönemin sonunda çok önemli kararlar alacaksın. Ne kadar sağlıklı düşünürsen o kadar doğru karar alabilir, fazla zarar görmeden ve zarar vermeden bu dönemi atlatabilirsin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar