DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

28 Şubat 2010 Pazar

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Pınar C. Z.Sevgili Pınar C. Z.
tarot yorumların
aşağıda.

Sevgilerimle,
aşk
mevcut durum: azize
Aşk hayatında, kadere bağlı veya açıklanamayan bazı etkiler ve gelişmeler oluyor. Sevilen ve istenen kişisin. Azize, tarotun üç koruyucu kartından biridir, yani aşk hayatın koruma altında.
mevcut duruma eklenen: paraların dörtlüsü
Bu gelişmeler, olumlu olsalar da, açıklayamadığın etkiler nedeniyle seni tedirgin ediyor. Elindekileri kaybetmekten korkuyor, bunun için her türlü değişikliğe karşı koyuyorsun. İnat ediyor ve görmezden geliyorsun.
sonuç: ermiş
Huzura ereceksin, için yatışacak, aradığın cevapları bulacaksın. Sağduyun sana yol gösterecek, ancak senden yaşça büyük bir kişi de yardımcı ve destek olacak.


mevcut durum: kule
İş hayatında büyük sarsıntılar yaşanıyor. Ya bir iflas ya da bir dağılma söz konusu. Büyük bir tasfiye yaşanıyor, bazı insanlar ayrılmak zorunda kalıyor. Neye ve kime güveneceğini bilmiyorsun, zemin son derece kaypak.
mevcut duruma eklenen: paraların kraliçesi
Kendinden başka güvenebileceğin kimse yok. Elindekileri kaybetmemek için ne yapman gerektiğini düşünüyor ve bazı planlamalar yapıyorsun.
sonuç: paraların üçlüsü
Yepyeni bir evreye geçeceksin. Bütün olaylar sona erdiğinde, sen ya yeni bir alan veya işe başlayacak, ya da terfi edeceksin. Ama her halde, takdir ve tebrik görecek, muhakkak konumunda ilerleme kaydedeceksin.

 para
mevcut durum: paraların şövalyesi
Para ile ilgili yeni bir durum var. Belki bir yatırım veya farklı bir değerlendirme şekli. Ayrıca bir ödemenin de vadesi gelmiş, bir tercih yapman gerekiyor.
mevcut duruma eklenen: aziz
Aziz tarotun üç koruyucu kartından biridir, dolayısıyla, sorunlarla mücadelede korunuyor ve fazla bir zarar görmüyorsun. Ayrıca, bir kişinin de sana yardım ve desteği geliyor. Bu kişi resmi bir görevli veya saygın bir statüde biri.
sonuç: kılıçların dokuzlusu
Yine de bazı kuruntulara kapılmaktan kurtulamayacaksın. Süreç uzun olduğundan, kararlarından şüphe edecek, daha önceki yanılgılarından rahatsızlık duyacaksın. 
TAROTUN TAVSİYESİ: Tarotun üç koruyucu kartından, ikisi Aziz ve Azize açılımında var. Ayrıca, gizli anlamda da yine bir koruyucu Aziz görünüyor. Korku ve endişelerini bir tarafa bırakmalısın. Gerçekten zorlu mücadeleler seni bekliyor, özellikle de iş hayatında. Bunun için konsantre ol, sağduyunu kaybetme. Bu sürecin sonunda, sevindirici gelişmeler olacak, hayatında bazı taşlar yerine oturacak, hakkettiğini alacaksın. Huzur bulacak, takdir alacak, belki de terfi edeceksin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar