DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Şubat 2010 Pazar

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Neriman 36


Sevgili Neriman,
tarot yorumların
aşağıda.

Sevgilerimle,


 

mevcut durum: kupaların şövalyesi
Bir teklif var. Oldukça cazip görünüyor ve seni de heyecanlandırıyor.

mevcut duruma eklenen: asaların altılısı
Bazı meseleler lehine halloluyor, başarıyla bir işi bitiriyorsun. Kutlama yapıyor, takdir görüyor ve tebrikler alıyorsun.

sonuç: aziz
Konumunda bir ilerleme, belki de bir terfi sözkonusu. Bir adım daha ileri gidecek, iki kişiden birisi olacaksın. Tutum ve davranışlarına eskisinden daha çok dikkat etmen gerekecek, çünkü eskisinden daha çok göz önünde olacaksın.


 aşk
mevcut durum: yıldız
Aşk hayatında şanslı bir döneme giriyorsun. Şu sıralar her şey istediğin gibi yürüyor. Ayrıca yıldız, tarotun üç koruyucu kartından biridir. Bu anlamda aşk hayatının koruma altında olduğunu düşünebiliriz.

mevcut duruma eklenen: kılıçların dokuzlusu
Eski zamanların hayaletleri seni rahatsız ediyor. Bazı şeylerden pişmanlık duyuyor, bu günlerini de olumsuz etkilemesinden endişe ediyorsun. Endişelerinde haklı da olsan, kendini fazlasıyla kuruntularına kaptırmışsın, biraz da sen kendi kendini huzursuz ediyorsun.

sonuç: kılıçların ikilisi
Bir tercih yapma durumuyla karşı karşıya kalacaksın. Epeydir tanıdığın iki kişi arasında kalacaksın. Her ne kadar sen bir denge sağladığını düşünsen de, bu şekilde devam etmek mümkün değil, ne kadar görmezlikten gelsen de fırtına yaklaşıyor. Bundan kaçınmanın tek yolu karar vermek olacak.

 para
mevcut durum: paraların prensi
Seni düşündüren, belki de karar vermen gerek bir para meselesi var. Paranı değerlendirme konusunda tereddüt içindesin.

mevcut duruma eklenen: asaların yedilisi
Bu mesele istemesen de seni bir gayret içine sokuyor, bir çok kişiyle uğraşmak zorunda kalıyorsun, ama kendinden eminsin, avantaj sende ve  bu konuda da başarılısın.

sonuç: imparatoriçe
Girişimlerin ve kararlarının olumlu sonuçlarını alacaksın. Bolluk, bereket ve kazanç zenginliği olacak. Güven içinde olacaksın. 

TAROTUN TAVSİYESİ: Hayatının her alanında değişim zamanı. Geleceğini çok olumlu etkileyecek girişimlerde bulunacak ve doğru kararlar alacaksın. Bu dönemde her değişiklik seni başarıya götürecek ve olumlu olacak. İnsan hayatında böyle dönemleri çok nadir yaşar, iyi değerlendirmeye çalış.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar