DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

13 Şubat 2010 Cumartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Kadriye
aşk 

mevcut durum: joker 

Yeni bir başlangıç ve şans sözkonusu. Neşeli ve mutlu hissediyorsun. Ancak, bu yenilik ve başlangıç senin çok da iyi bilmediğin alanlarda. Bu bakımdan adımlarını atarken dikkatli olmalı, gereksiz risklere girmemelisin. Joker bazen de bir bebek müjdeler. Ama her halükarda işlerin iyi gittiğini ve beklenmedik iyi şansı gösterir.

mevcut duruma eklenen: şeytan  

Bazı sıkıntılar ortaya çıkıyor. Sana zarar vermek isteyen insanlar söz konusu. Bunlar umulmadık şekilde cüretkar olabilirler, yalan ve kandırmacalara başvurabilirler dikkatli olmalısın.

sonuç: kılıçların üçlüsü 

Bu süreçte ilişkinde bazı zedelenmeler yaşanacak. Kalp kırıklığı ve gerginlikler olacak. Üçüncü bir kişinin etkisine dikkat et.
 

mevcut durum: dünya  

Ya yeni bir iş, ya da kariyerinde önemli bir gelişme söz konusu. Bir terfi ve yer değişikliği olabilir, yurtdışına veya uzak mesafelere seyahatler yapabilirsin. Bu kart çok güzel gelişmelerden ve gerçekten de büyük bir şanstan söz ediyor.

mevcut duruma eklenen: paraların onlusu 

Kazancın artıyor ve bereketleniyor, ayrıca dışarıdan belki de aile fertlerinden maddi destek de alıyorsun. Bu destekle, ev içi bir işe başlıyorsun.
sonuç: kılıçların prensi 
İş hayatındaki olumlu gelişmeler ve kazancındaki artış, bir meseleyi halletmeni sağlıyor. Bazı şeyler açığa çıkacak, belki de bir tartışma sonucu bir şeyleri kesip atacak ve feraha ereceksin. 


geçmiş: kupaların onlusu 

Çevrende mutlu ve iyi bir aile sahibi olarak görülüyorsun. İnsanlar ilişkinin iyi gittiğini ve mutlu olduğunu düşünüyor ve sana gıpta ediyorlar.

şimdi: paraların sekizlisi 

Yeni bir çevreye girmen söz konusu, buraya uyum sağlamak ve olumlu ilişkiler kurmak için uğraş vermen gerekiyor.

gelecek: kupaların sekizlisi  
İstediğini elde edecek ve yeni dostlar edineceksin. Takdir ve sevgi kazanacaksın. Ancak, kader seni yeniden başka bir ortama itecek. Bu çevreden uzaklaşacak ve yeni bir alana yöneleceksin.  

 
para  

mevcut durum: paraların ası  

Parayla ilgili bir fırsat ve şans var. Olumlu bir durum ve bir kazanç edinme imkanı ortaya çıkıyor.

mevcut duruma eklenen: asaların yedilisi 

Ancak konuyla ilgili bazı fikir ayrılıkları var. Sen diğerlerini ikna etmek için uğraşıyor, bazen de şiddetli tartışmalara giriyorsun. Buna mukabil, onlar da içten içe senin haklı olduğunu düşünüyorlar. Sabredersen olaylar istediğin gibi gelişebilir.

sonuç: kılıçların kralı, asaların beşlisi

Diğerlerini ikna etsen de, hava grubu bir erkekle çok ciddi bir çatışmaya gireceksin. Bu kişinin amacı pek belli değil, ama seni rahatsız edecek ve elindekileri korumak için onunla amansız bir mücadeleye gireceksin.  


TAROTUN TAVSİYESİ: Belki farkındasın belki de değilsin, daha iyiye bir gidiş için kader çarkın dönmeye başlamış, ancak bu öyle kolay olmayacak, uğraşacak ve yıpranacaksın, ancak geriye dönüp baktığında her şeyin ne kadar değiştiğin, daha iyiye gittiğini ve başardığını göreceksin.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

rumuz gelgit. bayan yas 36. evli. oglak burcu. ask is sosyal cevre tsk.

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar