DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

8 Şubat 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Hatice Sun


Sevgili Hatice,
tarot ilişki yorumun aşağıda,


sevgilerimle

ilişkide senin pozisyonun: paraların prensi
Bir arkadaşının da desteğiyle, bir şey yapmış veya söylemiş şimdi sonucunu bekliyorsun. Yeni bir şey öğrenmiş, bunun üzerinde de uzun uzun düşünüyorsun.

ilişkide partnerinin pozisyonu: asaların altılısı
Partnerin bazı şeylerin hallolduğu düşüncesi içinde, etrafından da destek ve onay görüyor, keyfi yerinde. Kalabalık ortamlarda bulunuyor ve oldukça iltifat görüyor.ilişkide mevcut durum: paraların sekizlisi
Tekrar bir deneme yapma konusu gündeme gelebilir, ama bu sefer daha fazla uğraş ve sabır gerekiyor. Diğer taraftan, yeni bir kişi hayatına giriyor ve sana bir teklifte bulunuyor.sonuç: paraların onlusu
Ailenden ve yakınlarından beklemediğin bir destek göreceksin. İşler yoluna girecek, ahenk ve mutluluk var. Bir karar verecek ve bir tercih yapacaksın. Her şey sana bağlı, ancak aile büyüklerinin tavsiyelerini de göz ardı etme.


TAROTUN TAVSİYESİ: Tarot net bir barışma ve bir araya gelmekten bahsetmiyor. Beklentiler ve durumları anlatıyor. Eğer ortak girişimler başarıya ulaşırsa, bir deneme ihtimalini gösteriyor, ama bunun da emek ve zahmet gerektirdiğini söylüyor. Ayrıca, hayatına yeni bir soluk getirecek bir kişiyle tanışacaksın. Bu tecrübe hayata bakışın değiştirecek. Sonuçta, kesinlikle bir şeyler yoluna girecek, sen aradığın ahenk ve mutluluğu bulacaksın, belki de aile kurmak gündeme gelecek. Ama bunun kiminle olacağı net değil, kaderine güven, bir kaç ay içinde senin için güzel sürprizler ve hayatının akışını değiştirecek olumlu gelişmeler olacak.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

ahmet. yas 39. koc burcu. evli.bay. ask. is. sosyal cevre. tsk

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar