DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

16 Şubat 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Funda


Sevgili Funda,
tarot yorumun aşağıda

Sevgilerimle
duruhanece@gmail.comilişkide senin konumun: asaların onlusu
Bu ilişkide gereğinden fazla sorumluluk alıyorsun, bu durum sana hem ağır geliyor, hem de canını sıkıyor. Her şeyi yapabileceğini düşünüyorsun, öyle bile olsa ne kadar gereği var, iyi tartmalısın.

ilişkide partnerinin konumu: kupaların onlusu
Partnerin halinden memnun ve mutlu. Birlikteliğinizden keyif alıyor, bazı planlar yapmaktan kendini alamıyor. Seninle işlerin yolunda gideceğini düşünüyor.

ilişkide mevcut durum: asaların kraliçesi
Ateş grubu bir kadının etkisi giderek hissedilmeye başlanıyor. Bu kadının amacı belirsiz, faydalı olabileceği gibi zarar da verebilir. Huzursuz olmakta ve şüphe duymakta haklısın.


sonuç: paraların prensi, azize
Sabırlı davranmanın olumlu sonuçlarını göreceksin. Belli bir başarı elde edeceksin. Ancak, kaderin gizli etkileri çalışıyor. Gelecek çok net görünmüyor, beklenmedik sonuçlarla karşılaşabilirsin. Bir fırsat karşına çıkıyor. Bu fırsatı geliştirme ve yönlendirme gücü senin elinde, baskın unsur sensin, fakat insan unsurunu ve kaderin planlarını gözardı etme.

TAROTUN TAVSİYESİ: Kaderin senin için bir şeyler planlıyor. Sana bir fırsat sunuyor. Manevi bir mutluluk ve aşkın yanı sıra, maddi güvence de içeren bir fırsat bu. Sonuçta aranan ve istenen kişi sen olacaksın.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

çok teşekkür ederim sevgili duruhan, çok isabetli bir yorum olmuş. ancak senin yorumun henüz gelmeden bu ilişki tarafımdan bitirildi,güven kaybı yaşıyorum çünkü. buna rağmen yorumun geçerlimi bilmek istiyorum. aranan ve istenen sen olacaksın kısmı beni mutlu etti fakat dönecekmi geri, hatasını anlayacakmı???bunun içinde bi yorum yaparsan sevinirim canım. Rabbim gönlüne göre versin , sevgilerimle...

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar