DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

19 Şubat 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Esra Kılıç 21

 


 
Sevgili Esra,

tarot yorumun aşağıda.
 
Sevgilerimle,
 
 
 


aşk
mevcut durum: paraların kralı
Şu sıralar toprak grubu, maddi durumu gayet iyi, ticaret veya buna benzer bir işle uğraşan ama senden yaşça oldukça büyük bir kişi seni meşgul ediyor.

mevcut duruma eklenen: asaların şövalyesi
Aranızdaki meseleye ateş grubu özellikleri gösteren genç bir kişi müdahele ediyor ve işleri biraz karıştırıyor. Olaylar hızlanırken, istemediğin davranışlarla karşılaşıyor ve tartışmalara giriyorsun.
 
sonuç: asaların kralı, kılıçların dörtlüsü
Bu karışıklık, ateş grubu yine senden yaşça büyük bir erkeğin ortaya çıkmasıyla beklenmedik bir seyir izleyecek. Seni hırpalayan veya üzerine gelenler geri çekilmek zorunda kalacaklar. Her şey durulacak, sen de herkesten uzaklaşmak ve biraz düşünmek isteyeceksin. Bu dönemde diğerleri karşında durup bir şey yapmadan beklerken, onların aksine yanında olacak kişi, belki de ileride tercih edeceğin kişi olacak. 
mevcut durum: kupaların dörtlüsü
Halinden pek memnun değilsin. Bir bıkkınlık içindesin. Elindekileri yetersiz görüyorsun. Ne yapacağını bilmez bir halde iken, yeni bir fırsat ya da bir teklif ortaya çıkıyor.
 
mevcut duruma eklenen: kılıçların kraliçesi
Bu teklif ya da fırsat ile meseleye hava grubu bir kadın karışıyor. Bu kadın zeki ancak tehlikeli ve aklını sadece kendi çıkarları için kullanan biri.

sonuç: paraların beşlisi
Bazı planların gerçekleşmeyecek. Üzülecek ve bir yerden ayrılmak zorunda kalacaksın. Ama yalnız kalmayacaksın, sana destek olmaya çalışan biri olacak.para
geçmiş: asılan
Bazı beklentilerin gerçekleşmemiş ya da ertelenmiş. Bunların gerçekleşmesini bekliyorsun, bazı faaliyetlerini de mecburen askıya almışsın. 

şimdi: paraların altılısı
Bir yerden eline bir miktar para geçiyor. Bununla ödemelerini kolaylıkla yapacak ve ferahlayacaksın.

sonuç: kılıçların şövalyesi, kupaların kralı
Ancak, beklemediğin bir sorun ortaya çıkacak. Bu sorunla uğraşmak gereği gözünü korkutacak, ama endişelenme, ortaya çıktığından daha çabuk çözülecek, su grubu sana çok değer veren iyi kalpli bir adam sana yardımcı olacak. Seni himaye edecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Çok dikkatli olman gereken bir dönemden geçiyorsun. Bazı şeyler senin elinde olmadan gecikmiş, ama bazı planlarını yeniden gözden geçirmeli ve belki de onları da sen ertelemelisin. İnsanlar konusunda pek de iyi tercihler yapamıyorsun şu sıralar, bu durumda seni sana ait olmayan sorunların ortasına atıyor. İlişkilerini ve kriterlerini bir kez daha gözden geçirmelisin. Tarot sana şiddetle bir ara vermeni ve dinlenmeni öneriyor.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar