DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

19 Şubat 2010 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Ahmet 39


Sevgili Ahmet,
tarot yorumlarını
aşağıda okuyabilirsin.

Sevgilerimle,

aşk
geçmiş: kupaların dokuzlusu
Aşk hayatında isteklerini elde etmişsin ve halinden de oldukça memnunsun.

şimdi: kılıçların dörtlüsü
Buna karşın, bazı olumsuzlukların yaşandığı bir dönem olmuş. Şimdi, bir ara verilmiş, bazı şeyler beklemeye alınmış. Sen bazı şeylerin farkındasın, ama içten içe bilmediğin bir şey olduğundan şüphe duyuyorsun. Ancak sen de çok açık değilsin.

gelecek: asaların dörtlüsü
Her şey yoluna girecek. Bu dönem hızla atlatılacak, bir uzlaşma ve buna bağlı bir sorun çözülecek. Keyfinize çevrenizde dahil olacak, kutlayacaksınız.
mevcut durum: kılıçların dörtlüsü
Bir şeyden alıkonmuş veya uzaklaştırılmış, beklemek zorunda bırakılmışsın. Sabırlı olmaya çalışıyor, elindekileri korumaya çalışıyorsun. Ayrıca, elinde tuttuğun kozunu da kimseye belli etmiyorsun.

mevcut duruma eklenen: asaların ikilisi
Yeniden oyuna giriyorsun. Sana fikir soruyorlar, belki de bir şey tasarlamanı istiyorlar. Ayağını sağlam basıyor, geleceği ilişkin dikkatli planlar yapıyorsun. Bir kaç kişilik bir gurubu yön veriyorsun.

sonuç: güneş
Umduğundan ve senden beklenenden daha başarılı olacaksın. Herkes tarafından takdir görecek, hızla ilerleyecek, maddi açıdan da ferahlayacaksın. Kariyerinde ilerlemek için büyük bir şans yakalayacaksın. sosyal çevre
mevcut durum: paraların kraliçesi
Şu sıralar, toprak grubu bir kadın meşgul ediyor seni. Bu kadını yumuşak başlı görünse de, problem yaratmak konusunda potansiyel sahibi. Ama aynı zamanda şans getiren, biraz varlıklı ve iyi niyetli bir kadın.

mevcut duruma eklenen: ermiş
Biraz tek başına kalmak, olayları sakince ve uzaktan değerlendirmek istiyorsun. Görüş açını kaybettiğini ve bir şeyleri kaçırdığını hissediyorsun. Hakikaten iç sesin sana yol gösterecek, onu dinlemelisin. Bu şekilde, birine de bir yardımın dokunacak.

sonuç: paraların şövalyesi, asaların dokuzlusu
Parasal bir konu gündeme getirilecek. Pek istemesen de sonradan ikna olacak ve parasal bir girişimde bulunacaksın. Bu fazla bir miktar olmamakla birlikte, sana bir çok kişiye göre avantaj sağlayacak ve kendini bir tür güvenceye alacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Kaderde değişim zamanı. Bunu hissediyor, heyecanlanıyor ve huzursuzlanıyorsun. Geçen zaman bazı şeyler istediğin gibi olurken, bazı  şeyler de yolunda gitmemiş. İşte şimdi bunları yoluna koyma vakti geliyor. Adımlarını dikkatli atmalısın. Tarot sana değişim ve büyük şans vaad ediyor. Ama her şey sana bağlı.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar