DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

15 Şubat 2010 Pazartesi

DERTLERİMİZİ PAYLAŞALIM: Adsız - Üçüncü Kişiler

Adsız demişti ki: "tedbir abla. bana yardim et lütfen. bir bayan var. bu bir resmi nikah vede bir imam nikahli evlilik yasamis. simdiki beyi imam nikahli esini bilmiyor. bu hanim bayanlara kontak kuruyor ve resmi nikahli esini bilenleri imam nikahli esini bilenlere camurluyor. imam nikahli esini bilenleri resmi nikahli esini bilenlere camurluyor. anlatmak istediim kadinlari kendi azindan camurluyor yani kendileri anlatmis gibi. bu durumu kimseye anlatamiyorum cünkü bende camur yerim ve yuvam bozulur. ney yapabilirim."


Tedbir Abla diyor ki:

Üçüncü şahısları ilgilendiren bir konuyu neden bu kadar dert edinip yazdığını anlayamadım. Seni çok da ilgilendirmeyen bu konuda yorum yapmam doğru olmaz.

Ayrıca, üçüncü şahısların özel hayatlarını ilgilendiren konuları blogumuzda ele almak amacımızı aşmaktadır ve etik de değildir.

Zihnini bizzat seni ilgilendiren konulara yönlendirmeni ve sana faydası olmayan düşüncelerden uzaklaşmanı önereceğim.

Not: Sevgili paylaşımcılarımız, paylaşmak istediğiniz konuları yazarken adınızı-soyadınızı veya herhangi bir kişisel bilginizi yazmak zorunda değilsiniz, ancak, bir rumuz kullanmanız da sağlıklı iletişim ve etkileşim bakımından bizim için önem taşıyor. Bu hususa dikkat ederseniz memnun oluruz.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar