DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

5 Ocak 2010 Salı

YENİ YIL TAROTU: RUMUZ AS

 
Sevgili Rumuz AS,
yeni yılın kutlu olsun!
aşk: asaların şövalyesi
Bu yıl önemli gelişmeler yaşayacaksın aşk hayatında. Pek de öngörmediğin girişimlerde bulunacak, ileriye doğru büyük bir adım atacaksın. Ama çok sabırsızsın, herşeyin bir an önce hallolmasını istiyorsun, bu sene sabretmeyi de öğreneceksin. İsteğini kaybetmeden, girişimci ruhun ile sabırlı davranışı birleştirebilirsen 2010 senin için çok güzel bir yıl olacak. 
iş: aziz
Geçen yıl, iş hayatında bazı beklentilerin gerçekleşmemiş, belki de rekabete zorlanmış ve hakettiğini düşündüğün yere ulaşamamışsın. Bu sene daha gözönündesin. Her hareketin dikkatle izlenecek, kurallara uyarsan takdir görecek ve başarılı olacaksın. Bir tercih konusu olacaksın, belki de terfi etmen gündeme gelecek.
para: asaların altılısı
Para meselelerinde sorunlarını hallediyor, amacına ulaşıyorsun. Feraha çıkacaksın, refah seni bulacak. Ama beklenmedik bir kutlama veya bir tören sana mali yük getirebilir, hazırlık olmalısın.
TAROTUN TAVSİYESİ: Güzel bir yıl seni bekliyor. Bu yıl aşk, iş ve para ile ilgili olumlu gelişmeler olacak hayatında. Sorunlarının kolaylıkla çözüldüğünü, işlerinin daha çabuk ilerlediğini göreceksin. Eğer bu yılı daha verimli hale getirmek istiyorsan, güçlü yanlarınla zayıf yanlarını dengelemelisin. Örneğin, girişimci ruhunu muhafaza etmeli, ama sabırsızlıklarını da yenmelisin. Tahammül sınırlarını genişletmeli, iyi niyetini de kullandırtmamalısın.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar